Reklama
Wyświetlenia 3852
21 grudnia 2023

FAKRO podczas targów Big 5 Global 2023 w Dubaju

Big5Global FAKRO

W Dubaju odbyły się Targi Big 5 Global 2023, jedna z największych imprez wystawienniczych sektora budowlanego na świecie. FAKRO nie mogło zabraknąć na tak ważnym wydarzeniu branżowym. Instalacje wraz z flagowymi produktami FAKRO stanęły w części wystawienniczej, wzbudzając zainteresowanie przedstawicieli ponad 40 krajów z całego świata.

Dubaj to światowa stolica luksusu i współczesnego designu. Dzięki swojemu strategicznemu położeniu oraz dynamicznemu rozwojowi gospodarczemu pełni rolę centrum Bliskiego Wschodu. To właśnie tutaj, co roku, zjeżdżają się wystawcy z całego świata, aby zaprezentować swoje innowacyjne rozwiązania z branży budowalnej podczas targów Big 5 Global. FAKRO zaprezentowało swoje produkty z nowej linii stolarki pionowej INNOVIEW, innowacyjne okna do dachów płaskich oraz swój najnowszy produkt – elektryczne schody strychowe.

Z ramienia FAKRO w Targach udział wzięli: Paweł Dziekoński – Wiceprezes FAKRO, Jacek Kulpa – Dyrektor Eksportu, Sławomir Gawlik –Dyrektor Marketingu, Bogdan Malaga – Kierownik Rynków Austria, Szwajcaria, Słowenia oraz Tomasz Januszewski – Kierownik Rynków Węgry, Słowacja, Grecja, Turcja, Bliski Wschód, Afryka Północna. Stoisko FAKRO wzbudzało duże zainteresowanie ze strony odwiedzających. Jednym z gości był Jakub Sławek, pełniący funkcję Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocny Rzeczypospolitej Polskiej w Państwie Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

W czasie targów odbywają się także dodatkowe inicjatywy, konferencje, debaty i mniejsze wystawy tematyczne. Targi Big 5 Global 2023 to wyjątkowa okazja do zaprezentowania innowacyjnych produktów FAKRO w środowisku globalnym, szerokiemu gronu potencjalnych klientów, partnerów i inwestorów. To także sposobność do poznania potrzeb i oczekiwań ludzi z całego świata oraz ich odbiór opracowanych rozwiązań.

Targi odbyły się 4-7 grudnia w Centrum Targowo-Wystawienniczym Big 5 Global w Dubaju

FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Reklama