Reklama
Wyświetlenia 3627
20 grudnia 2023

Metal-Plast wprowadza na rynek ekologiczny regranulat PVC z certyfikatem REACH

METAL PLAST REACH scaled

Spółka Metal-Plast, ekspert w produkcji wysokogatunkowego regranulatu PVC, z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek nowego produktu: ekologicznego regranulatu PVC z certyfikatem REACH. 

REACH (rozporządzenie dotyczące rejestracji, oceny, udzielania zezwoleń i ograniczenia chemikaliów) to unijne prawodawstwo regulujące substancje chemiczne i ich wpływ na zdrowie publiczne oraz środowisko. Certyfikat REACH świadczy o zgodności produktu z restrykcyjnymi standardami dotyczącymi substancji chemicznych, zapewniając klientom Metal-Plast Sp. z o.o. pewność co do jakości i ekologicznej natury oferowanego regranulatu.

Jesteśmy dumni z wprowadzenia na rynek naszego nowego produktu – regranulatu PVC z certyfikatem REACH. Nasza firma zawsze kładła nacisk na ekologię i jakość naszych produktów, a ten krok, będący efektem wytężonych prac badawczo-rozwojowych, to potwierdzenie naszego zaangażowania w zrównoważone rozwiązania i zgodność z najwyższymi standardami branżowymi – powiedział Grzegorz Jasiński, Prezes Zarządu w Metal-Plast Sp. z o.o.

Regranulat PVC z certyfikatem REACH oferowany przez Metal-Plast Sp. z o.o. jest nie tylko wysoko jakościowy, ale także spełnia surowe kryteria dotyczące bezpieczeństwa, zdrowia oraz ochrony środowiska. Jest to rezultat ciągłego zaangażowania firmy w rozwój produktów z myślą o minimalizacji wpływu na środowisko. Metal-Plast jest przekonany, że wprowadzenie tego ekologicznego regranulatu PVC z certyfikatem REACH na rynek będzie miało istotny wpływ na branżę tworzyw sztucznych, inspirując innych do podejmowania podobnych kroków na rzecz ochrony środowiska.

METAL-PLAST sp. z o.o.
58-160, Świebodzice
Ciernie 157 B
tel.: +48 74 666 58 00
Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Polski, Angielski
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Reklama