Reklama
Wyświetlenia 4306
8 grudnia 2023

Cleo i Enej w Bytowie. Magiczne Święta z DRUTEX

Magiczne Swieta z Drutex 2

Trwają Magiczne Święta z DRUTEX-em. W wielkim finale na bytowskim rynku, w piątek 22 grudnia, wystąpią Cleo i zespół Enej. Gwiazdy, których nikomu przedstawiać nie trzeba. Będzie też wiele innych atrakcji.

Magiczne święta z DRUTEX-em to już tradycja. W tym roku finał odbędzie się 22 grudnia, a start nastąpi o godz. 16. W programie zaplanowano m.in. Zimowe Show z Teatrem Kubika czy wspólne śpiewanie z Góralskimi Kolędnikami. Wystąpią też gwiazdy, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Na scenie po godzinie 18 pojawi się Cleo w specjalnie przygotowanym na ten wieczór repertuarze. Natomiast po godzinie 19 swoje największe przeboje zagra Enej. Zwieńczeniem koncertu będzie wspólny świąteczny występ gwiazd.

Magiczne Święta z DRUTEX-em wpisały się w kalendarz. Od lat w tym okresie bytowski rynek ściąga tysiące mieszkańców naszego miasta i całej Ziemi Bytowskiej, a także rzesze turystów. Mamy nadzieję, że mnóstwo przygotowanych atrakcji przyniesie wszystkim ogrom radości i wprowadzi nas w atmosferę zbliżających się Świąt – mówi Paweł Grzonka, dyrektor marketingu Drutex SA.

Oprócz koncertów i wspólnego kolędowania tego dnia najmłodsi i nieco starsi będą mogli zrobić pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem, który – jak zawsze - rozda wszystkim dzieciom słodkie upominki. Z pewnością czeka nas niezapomniany wieczór.

Trwa Jarmark Bożonarodzeniowy

Do muzycznego wieczoru zostało kilkanaście dni, ale jeszcze do najbliższej niedzieli – 10 grudnia – w Bytowie trwa Jarmark Bożonarodzeniowy. Na wszystkich codziennie czeka mnóstwo bezpłatnych atrakcji, w tym: karuzela wenecka, zimowe bungee, świąteczne koło widokowe czy liczne konkursy i zabawy. Klimat świąt zapewniają też cudowne iluminacje na bytowskim rynku. W weekend na odwiedzających jarmark będzie czekał Święty Mikołaj wraz z żywym reniferem. Jak na jarmark przystało, są też liczne stoiska z ozdobami świątecznymi, świecami, tradycyjnymi potrawami i innymi unikalnymi produktami.

DRUTEX S.A.
77-100, Bytów
ul. Lęborska 31
tel.: 059 8229101
fax.: 059 8229103
Paweł Sommer
+48 509 230 592
Polski
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Reklama