Reklama
Wyświetlenia 4274
7 grudnia 2023

Grupa Petecki otworzyła salon w Holandii

Petecki Salon Holandia 3
fot. PETECKI | Grupa Petecki otworzyła salon w Holandii

Dnia 2 grudnia miało miejsce uroczyste otwarcie monobrandowego salonu sprzedaży Grupy Petecki w Holandii, stanowiącego istotny krok w konsekwentnym rozwoju marki na rynkach eksportowych. Nowy salon powstał przy współpracy z partnerem handlowym i jest rezultatem dynamicznego rozwoju firmy i potwierdza jej pozycję na rynkach eksportowych.

Uroczystość otwarcia z udziałem przedstawicieli firmy, partnera biznesowego oraz licznych zaproszonych gości miała miejsce w malowniczym Noordwijkerhout. Uczestnicy mieli okazję bliżej poznać ofertę producenta, dowiedzieć się o najnowszych osiągnięciach technologicznych w branży stolarki otworowej oraz zgłębić historię marki Petecki. Ten wyjątkowy showroom oferować będzie wyłącznie produkty Grupy Petecki, co stanowi potwierdzenie zasięgu międzynarodowego rozwoju firmy.

 

Holandia to kraj z bogatą historią, piękną kulturą oraz niesamowitą gościnnością i tolerancją, dlatego jesteśmy niezmiernie podekscytowani możliwością rozszerzenia obecności naszej marki właśnie na tym rynku. To dla nas niezwykle ważne wydarzenie, które nie tylko napełnia nas dumą i radością, lecz także wzmacnia naszą pozycję na rynkach zagranicznych i umożliwia międzynarodowym klientom jeszcze lepszą obsługę. Dziękuję szczególnie naszym partnerom handlowym za zaufanie i ogrom wykonanej pracy, a także wszystkim zaangażowanym w proces otwarcia salonu. Wierzymy, że nowy showroom stanie się miejscem, w którym powstanie wiele niesamowitych projektów – powiedziała Agata Robakiewicz, export manager w Grupie Petecki

Salon został zrealizowany we współpracy z firmą ONLINEKOZIJNENWINKEL.NL B.V. i znajduje się w miejscowości Noordwijkerhout przy ulicy Dorpsstraat 39. Przestrzeń salonu została starannie zaprojektowana, aby eksponować produkty Grupy, takie jak Smart Slide na systemie Evolution Drive Plus+ czy okno tarasowe PATIO na systemie Salamander be73 Adline CC, stanowiące inspirację dla potencjalnych klientów.

Po kilku latach sprzedaży stolarki okiennej z naszego biura w Lisse zdecydowaliśmy się na kolejny krok. W ciągu tego czasu doświadczaliśmy braku miejsca i ekspozycji, gdzie moglibyśmy prezentować nasze produkty. Postanowiliśmy, że nadszedł czas na otwarcie salonu sprzedaży. Nasz pomysł został przedstawiony firmie PETECKI, a reakcja była niezwykle entuzjastyczna. Znalezienie odpowiedniego miejsca na salon oraz jego adaptacja zajęły trochę czasu, ale udało się nam to zrealizować. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, co osiągnęliśmy, i cieszymy się z owocnej współpracy z firmą PETECKI – powiedział Rafał Zimoch, współwłaściciel firmy ONLINEKOZIJNENWINKEL.NL B.V.

Otwarcie salonu to nie tylko krok w dalszym, konsekwentnym rozwoju firmy na rynkach eksportowych, lecz także potwierdzenie misji firmy, której celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i innowacyjnych rozwiązań.

Firma PETECKI
93-457, Łódź
ul. Rudzka 11/13
tel.: 42 689 99 99
fax.: 42 689 72 50
Paweł Sommer
+48 509 230 592
Polski
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Reklama