Reklama
Wyświetlenia 4904
5 grudnia 2023

Sukcesja 2.0: Jak zwiększyć efektywność sukcesji (webinar)

Jak wzmocnic efektywnosc 1

Sukcesja 2.0: Zwiększ Efektywność Procesu Sukcesji – spotkanie online z dr Adrianną Lewandowską. Już 12 grudnia 2023 r. o godz. 19:00 – zapraszamy do rozmowy zarówno właścicieli, jak i sukcesorów firm rodzinnych, aby wspólnie budować most między pokoleniami.

Podczas spotkania dr Adrianna Lewandowska opowie o największych wyzwaniach i newralgicznych punktach, jakie pojawiają się w procesie sukcesji. Uczestnicy dowiedzą się również, co jest szczególnie ważne we współpracy sukcesyjnej dwóch pokoleń, co mogą zrobić zarówno nestor, jak i sukcesor, aby zwiększyć skuteczność sukcesji; poznają również najczęstsze bariery sukcesyjne oraz dowiedzą się, jak je przełamać. Uczestnicy webinaru będą mieli możliwość zweryfikowania swojej sytuacji sukcesyjnej i rozważania, czy na pewno przemyśleli wszystkie ważne aspekty procesu i mogą świadomie podejmować decyzje i przejść cały proces sukcesyjny.

Będzie możliwość zadawania pytań dr Adriannie Lewandowskie, a gdyby po webinarze właściciele uczestniczący w spotkaniu mieli potrzebę konsultacji, to również będzie możliwość umówienia spotkania. Spotkanie jest bezpłatne, ale z ograniczoną liczbą miejsc.

Instytut Biznesu Rodzinnego to Centrum Usług o Firmach Rodzinnych w Polsce i za granicą. Główną misją działań Instytutu jest profesjonalizacja polskich przedsiębiorstw rodzinnych poprzez doradztwo w zakresie procesu sukcesji, strategii międzypokoleniowych i Konstytucji Firm Rodzinnych, szerzenie wiedzy, dobrych praktyk, prowadzenie i publikowanie wyników badań naukowych oraz wymianę doświadczeń krajowych i zagranicznych. Każdego roku Instytut organizuje szereg wydarzeń dedykowanych firmom rodzinnym, które zawsze są unikatową platformą wymiany doświadczeń i okazją do nawiązania bezcennych relacji biznesowych.

Fundacja Instytut Biznesu Rodzinnego
61-770, Poznań
ul. Paderewskiego 8
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Reklama