Reklama
Wyświetlenia 3532
5 grudnia 2023

Bezpieczeństwo pożarowe: GLOBAL SYSTEM na konferencji MPOIA RP

Global System Krynica 2
fot. GLOBAL SYSTEM | GLOBAL SYSTEM na konferencji MPOIA RP

GLOBAL SYSTEM, ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa pożarowego, został partnerem Jubileuszowej X Konferencji „PLANOWANIE ARCHITEKTURY”, zorganizowanej przez Małopolską Okręgową Izbę Architektów RP. Wydarzenie miało miejsce w dniach 24-25 listopada 2023 r. w malowniczym hotelu Czarny Potok w Krynicy-Zdroju, przyciągając uwagę branży architektonicznej z całej Polski.

Celem Konferencji było skupienie uwagi na współczesnym rozwoju obszarów miejskich, możliwościach zarządzania przestrzenią oraz strategiach efektywnej realizacji inwestycji. GLOBAL SYSTEM, będąc aktywnym partnerem wydarzenia, zaprezentował swoje najnowsze rozwiązania PPOŻ, w tym rolety przeciwpożarowe i przesuwne bramy przeciwpożarowe.

Podczas Konferencji, dyrektor handlowy GLOBAL SYSTEM, Paweł Gargula, wyraził swoją radość z uczestnictwa w wydarzeniu, podkreślając znaczenie dzielenia się wiedzą i doświadczeniem: Jesteśmy wdzięczni za możliwość prezentacji naszych innowacyjnych produktów przed architektami i urbanistami z całego kraju. Nasze rozwiązania przeciwpożarowe spotkały się z zainteresowaniem branży, co świadczy o rosnącym znaczeniu bezpieczeństwa pożarowego w projektach architektonicznych. GLOBAL SYSTEM jest gotowy kontynuować owocną współpracę, dążąc do tworzenia miejsc, które łączą nowoczesność z bezpieczeństwem.

Konferencja nie tylko dostarczyła cennych informacji podczas prezentacji, ale także stanowiła doskonałą platformę do wymiany doświadczeń oraz inspiracji dla przyszłych działań w dziedzinie urbanistyki i planowania przestrzennego. Stoisko GLOBAL SYSTEM przyciągało uwagę uczestników, którzy mieli okazję skorzystać z konsultacji technicznych oraz poznać różnorodną ofertą innowacyjnych produktów firmy.

GLOBAL SYSTEM utrzymuje swoją pozycję jako zaufany partner dla środowiska architektów, ze zobowiązaniem do tworzenia miejsc, które łączą nowoczesność z najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Partnerstwo z Jubileuszową X Konferencją MPOIA RP "PLANOWANIE ARCHITEKTURY" stanowi istotny krok w ramach zaangażowania firmy w rozwój branży architektonicznej i urbanistycznej.

GLOBAL SYSTEM Sp. z o.o.
33-386, Podegrodzie
Brzezna 495
tel.: +48 18 440 75 52
Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Polski, Angielski
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Reklama