Reklama
Wyświetlenia 7234
4 grudnia 2023

Nowe katalogi VEYNA na rok 2024

Veyna Nowe Katalogi
fot. VEYNA | Nowe katalogi VEYNA na rok 2024

Nowe katalogi VEYNA na rok 2024 już gotowe. Dostawca z wielką przyjemnością informuje, że oferta na 2024 rok została podzielona na dwa osobne katalogi: jeden zawierający panele drzwiowe w wersji PVC, a drugi z aluminium. Dlaczego firma zdecydowała się na taki podział? Poniżej kilka istotnych powodów.

Dla wygody Klientów

  • Lepsza nawigacja: teraz możesz łatwiej przeglądać ofertę i znaleźć dokładnie to, czego szukasz. Nie trzeba przeszukiwać całej gamy produktów – wystarczy wybrać odpowiedni katalog.
  • Szybsze podejmowanie decyzji: dzięki podziałowi oferty na dwa osobne katalogi masz możliwość skoncentrowania się na konkretnej kategorii drzwi, co ułatwia wybór idealnego rozwiązania.

Dla wysokiej jakości produktów

  • Jakość: jako firma specjalizująca się w panelach drzwiowych, VEYNA wie, że zarówno drzwi PVC, jak i aluminium mają swoje unikalne zalety. Dzięki podziałowi oferty dostawca może skupić się na doskonaleniu każdej z tych kategorii i dostarczać produkty najwyższej jakości.
  • Ekspertyza: wiedza i ponad 30 letnie doświadczenie VEYNA w dziedzinie wypełnień drzwiowych pozwala dostarczyć najlepsze rozwiązania, zarówno jeśli chodzi o drzwi PVC, jak i aluminium.

Dla Ciebie i twojego domu

  • Indywidualne dostosowanie: teraz Klienci mogą precyzyjnie dostosować drzwi do swojego domu, biorąc pod uwagę materiał, design i specyfikacje, które najlepiej odpowiadają im i danemu projektowi.
  • Elastyczność wyboru: niezależnie od tego, czy preferujesz drzwi PVC ze względu na ich ekonomiczność, czy drzwi aluminium ze względu na nowoczesny wygląd, masz teraz pełną swobodę wyboru.

Dla środowiska

  • VEYNA nieustannie podkreśla swoje zobowiązanie do odpowiedzialnego działania w kwestiach związanych z ochroną środowiska. Starania dostawcy w tej dziedzinie skupiają się na ograniczeniu ilości materiałów drukowanych i minimalizacji wpływu na emisję dwutlenku węgla, z tego tytułu wprowadzono dwie wersje w obrębie jednego katalogu. Celem jest osiągnięcie równowagi między pasją do tworzenia doskonałych produktów, a troską o nasze naturalne otoczenie.

» Katalogi dostępne w zakładce: veyna.pl/katalogi-online

Redaktor:

VEYNA
87-100, Toruń
ul. Szubińska 14
tel.: 56 6219927
fax.: 56 6219928