Reklama
Wyświetlenia 3633
1 grudnia 2023

FAKRO na Forum Przedsiębiorstw na Politechnice Krakowskiej

Forum Przedsiebiorstw na Politechnice Krakowskiej
fot. FAKRO | FAKRO na Forum Przedsiębiorstw na Politechnice Krakowskiej

FAKRO współpracuje z wieloma uczelniami wyższymi na terenie całego kraju. Eksperci FAKRO dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami, a uczelnie często angażują się w prace badawcze. Ta integracja wpływa na jakość szkolnictwa wyższego. Znajomość branży i współpraca z biznesem pozwalają odpowiedzieć na realne zapotrzebowanie rynku pracy.

Tym razem FAKRO zagościło podczas Forum Przedsiębiorstw na Politechnice Krakowskiej. Podczas wydarzenia została zeprezentowana oferta FAKRO skierowana do studentów i absolwentów.

Takie wydarzenia dają nam możliwość przybliżenia młodym ludziom czym wyróżnia się nasza firma. Nie tylko pod kątem oferty produktowej, ale także wartości i kultury organizacyjnej – komentuje Aleksandra Bielak, specjalistka ds. szkoleń, reprezentująca FAKRO podczas forum.

Jednym z głównych punktów wystąpienia było zapoznanie słuchaczy z założeniami programu Ambasador marki FAKRO-Student.

W FAKRO chcemy się rozwijać i być lepszym pracodawcą dla osób takich jak Wy, dopasowując nasze działania do oczekiwań studentów. Dlatego w każdym roku akademickim uruchamiamy Program Ambasadorski. Ambasadorzy studenccy FAKRO współpracują z nami w zakresie budowania wizerunku firmy jako atrakcyjnego pracodawcy na wybranych uczelniach – dodaje Aleksandra Bielak.

To właśnie FAKRO jest wybierane jako miejsce, w którym młodzi ludzi zdobywają doświadczenie zawodowe. W tegorocznej edycji Programu Praktyk i Staży w FAKRO wzięło udział 22 uczestników – 17 studentów, 5 uczniów szkół średnich.

Forum odbyło się 22 listopada na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej

Redaktor:

FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33
Reklama