Reklama
Wyświetlenia 4403
29 listopada 2023

Rusza nowa kampania TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ

POiD TERMOMODERNIZACJADOBRY MONTAZ

Termomodernizacja domu to skuteczny sposób na ciepło, oszczędność energii i czyste powietrze. Jak dobrze przeprowadzić termomodernizację z dofinansowaniem, jakie rozwiązania wybrać i jak je zamontować? Dla każdego, kto szuka informacji na ten temat, wiarygodnej wiedzy dostarczy nowa, ogólnopolska kampania „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ”, organizowana przez Związek POiD.

Kampania „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ” to nowa edycja dotychczas realizowanej akcji „DOBRY MONTAŻ”. Celem kampanii jest promocja kompleksowej termomodernizacji budynków jako skutecznego sposobu na czyste powietrze, oszczędność energii i cennych zasobów. Kampania zwraca również uwagę na rolę dobrych praktyk montażowych w procesie termomodernizacji i dostarcza informacji o tym, jak zdobyć dofinansowanie z programu „Czyste Powietrze”.

Wobec niestabilnych cen energii, smogu i rosnących wymagań w zakresie energooszczędności budynków rozwiązaniem jest termomodernizacja. Najlepsze efekty przynosi kompleksowa termomodernizacja: wymiana stolarki, ocieplenie domu i wymiana źródła ciepła, dlatego kampania ma charakter ponadbranżowy. Do współpracy w ramach akcji zaprosiliśmy stowarzyszenia z sektora budowlanego, producentów oraz dostawców stolarki otworowej, dociepleń oraz innych komponentów, które mają wpływ na poprawę efektywności energetycznej budynków – mówi Paweł Wróblewski, Dyrektor Zarządzający Związku POiD.

Działania kampanii, która potrwa 12 miesięcy, można śledzić na bieżąco na Facebooku oraz stronie internetowej dobrymontaz.com. Publikowane tam będą praktyczne porady na temat termomodernizacji i dobrego montażu, a do mediów trafią artykuły poradnikowe oraz inspiracyjne w tym zakresie. Na stronie internetowej inwestorzy znajdą również wyszukiwarkę polecanych punktów sprzedaży i montażu, a także rekomendowane do termomodernizacji rozwiązania. Kampania obejmuje również współpracę ze szkołami branżowymi i punktami dystrybucji wyrobów budowlanych oraz cykl webinarów (w tym webinar o programie „Czyste Powietrze”). Tematyka dobrego montażu będzie też obecna podczas MONTERIADY na targach BUDMA 2024 w Poznaniu.

Polskie Okna i Drzwi Związek Producentów, Dostawców i Dystrybutorów
03-219, Warszawa
ul. Elektronowa 2 lok 1.22
tel.: 22 743 87 02
fax.: 22 811 20 64
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Reklama