Reklama
Wyświetlenia 4313
27 listopada 2023

FAKRO podczas Kongresu Rebuild Ukraine powered by Energy

FAKRO Kongres Rebuild Ukraine
fot. FAKRO | FAKRO podczas Kongresu Rebuild Ukraine powered by Energy

W Warszawie odbyła się II międzynarodowa wystawa i konferencja Rebuild Ukraine powered by Energy, podczas której podjęto rozmowy dotyczące odbudowy Ukrainy po zniszczeniach wojennych. FAKRO było jednym z wystawców podczas tego wydarzenia, w którym udział wzięli przedstawiciele międzynarodowych instytucji rządowych i finansowych, lokalnych władz ukraińskich oraz sektorów prywatnych z kraju i zagranicy.

Kongres Rebuild Ukraine powered by Energy daje możliwość przedstawienia projektów odbudowy, propozycji materiałów, technologii i urządzeń, które są przeznaczone do poprawy gospodarki Ukrainy zniszczonej przez wojnę. Szczególnie ważnymi kwestiami są infrastruktura i przemysł. Wydarzenie było również okazją do wzmocnienia współpracy międzynarodowej na drodze do odbudowy Ukrainy.

W Kongresie Rebuild Ukraine udział wzięło około 3000 uczestników z 30 krajów oraz 550 wystawców. Podczas wydarzenia FAKRO reprezentowali: Natalia Kucharczyszyn, Dyrektor Generalny FAKRO Lwów, Igor Myhajliw, Dyrektor Sprzedaży FAKRO Lwów oraz Andrzej Młodnicki, Specjalista ds. Eksportu Europa Wschodnia. Wydarzenie odbyło się 14-15 listopada 2023 roku w EXPO XXI w Warszawie.

Redaktor:

FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33
Reklama