Reklama
Wyświetlenia 3976
24 listopada 2023

Black Week w Stollar Systemy Okienne

Black Weeks Stollar

Sezon wyprzedaży wystartował pełną parą, w związku z tym firma Stollar Systemy Okienne przedstawia jedną z najnowszych promocji na cały asortyment okien PVC, łącząc ją z wydarzeniem znanym pod hasłem BLACK FRIDAY WEEK.

Rabaty dla dystrybutorów to nawet 10% więcej niż obecna oferta sprzedażowa. Stollar Systemy Okienne to Polski producent stolarki otworowej, który od ponad 20 lat specjalizuje się w tworzeniu okien i drzwi z PVC, aluminium i drewna, dostarczając swoje produkty na teren całej Polski i Europy. Oferta Black Week to gwarancja atrakcyjnej ceny na cały asortyment okien PVC.

Wymiana okien PVC to inwestycja na przyszłość, która może przynieść korzyści w postaci zwiększonego komfortu termicznego, lepszej izolacji akustycznej, a także potencjalnych oszczędności na kosztach energii. Warto więc zaplanować ją z wyprzedzeniem i skorzystać np. z BLACK FRIDAY WEEK W STOLLAR.

W ostatnim czasie zarówno w Polsce, jak i niektórych krajach europejskich istnieje możliwość skorzystania z programów dofinansowania, takich jak np. rządowy program Czyste Powietrze 2023 skierowany do osób, które inwestują w energooszczędne rozwiązania, takie jak nowe okna. Warunki skorzystania z promocji są jednak w znaczący sposób uwarunkowane określonymi terminami.

Dzięki promocji od STOLLAR możesz odroczyć termin realizacji i ustrzec się przed potencjalnymi podwyżkami cen materiałów budowlanych, które mogą wpłynąć na koszty wymiany okien w przyszłości. Więcej informacji na temat promocji firmy Stollar Systemy Okienne w Salonach sprzedaży oraz Dziale Sprzedaży: stollar.pl/o-nas/kontakt.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
STOLLAR SYSTEMY OKIENNE Godlewska Spółka Jawna
16-400, Suwałki
ul. Północna 50a
tel.: +48 87 562-69-69
fax.: +48 87 562-69-70