Reklama
Wyświetlenia 3745
23 listopada 2023

Roleta zewnętrzna z funkcją żaluzji MONO ID3

MONO ID3 24

Możliwości tradycyjnych rolet zewnętrznych ograniczają się do całkowitego lub częściowego zasłonięcia okna. Zewnętrzne rolety elektryczne  MONO ID3 firmy BUBENDORFF są także wyposażone w ruchome lamele (ruchome pióra). Łączą tym samym funkcje, które wyróżniają rolety z blokadą antywłamaniową oraz zewnętrzne żaluzje fasadowe.

Zewnętrzne rolety okienne, które mają funkcje antywłamaniowe, stanowią dodatkowe zabezpieczenie budynku przed dostaniem się do środka niepowołanych osób. Jednocześnie roleta, która działa jak żaluzja okienna, zwiększa komfort użytkowania pomieszczeń, których poziomem nasłonecznienia możemy dowolnie zarządzać. Jest to innowacyjne rozwiązanie, którego cena może okazać się znacznie niższa niż zastosowanie skomplikowanych systemów alarmowych.

Unikalna konstrukcja rolety umożliwia otwarcie lameli na podobnych zasadach jak żaluzje fasadowe czy osłony okienne typu shutters. Regulując dostęp światła dziennego do pomieszczeń, uzyskujemy optymalne nasłonecznienie. Ruchome pióra dają możliwość ochrony domowej prywatności, zachowując jednocześnie dostęp do widoku na zewnątrz niemal tak, jak ma to miejsce w przypadku żaluzji. Dodatkowym atutem oferowanego rozwiązania jest fakt, że MONO ID3 są dostępne również jako zewnętrzne rolety natynkowe, które możemy zainstalować w dowolnym momencie eksploatacji nieruchomości, bez konieczności wymiany elewacji.

Przy zastosowaniu napędów solarnych, które nie wymagają obecnie żadnej dopłaty, nie ma potrzeby doprowadzania żadnych kabli. To wszystko sprawia, że zewnętrzna roleta okienna BUBENDORFF z funkcją żaluzji okiennej jeszcze lepiej odpowiada na zróżnicowane potrzeby inwestorów – zarówno właścicieli nowo powstających obiektów budowlanych, jak i nieruchomości już eksploatowanych.

System sterowania, w który wyposażone są oferowane przez Bubendorff zewnętrzne rolety okienne, wspomaga regulację temperatury w pomieszczeniu, utrzymując izolację termiczną niezależnie od zewnętrznych warunków pogodowych zarówno latem, jak i zimą. Rolety fasadowe z funkcją żaluzji MONO ID3 wyposażone są w lamele wypełnione pianką izolacyjną wtryskiwaną pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu tworzą doskonałą blokadę termoizolacyjną. Rolety zewnętrzne Bubendorff doskonale współpracują z systemami „Inteligentnego domu”. Sterowanie i zarządzanie może odbywać się za pomocą pilota, telefonu, tabletu, zegara czy stacji pogodowej.

Rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji MONO ID3 to unikalne rozwiązanie generujące oszczędności w ogrzewaniu i schładzaniu domu, poprawiające jednocześnie bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. Tego rodzaju rolety – ze względu na swoją budowę, a także wykonanie z materiałów najwyższej jakości – stanowią doskonałą inwestycją na długie lata.

Rolety napędzane silnikami Bubendorff w wersji hybrydowej (230V) umożliwiają 10-krotne podniesienie/opuszczenie rolety po zaniku prądu. Napęd solarny natomiast to silnik, który jest całkowicie niezależny od prądu. Ma wbudowana baterię ładowaną przez ogniwo fotowoltaiczne w ciągu dnia (nawet przy pochmurnej pogodzie).

Redaktor:

Inteligentne Rolety Solarne Bubendorff
04-987, Warszawa
ul. Wiślanego Nurtu 3
tel.: 22 872 11 81