Reklama
Wyświetlenia 3985
21 listopada 2023

Sukces pod słońcem Italii

Made Expo Eko Okna 1
fot. EKO-OKNA | EKO-OKNA na MADE EXPO w Mediolanie

Włoska przygoda Eko-Okien dobiegła końca, ale emocje wciąż nie opadają. Firma zaprezentowała uczestnikom targów MADE EXPO w Mediolanie swoje ekologiczne i designerskie rozwiązania. To kolejny udany występ na włoskim wydarzeniu w dorobku producenta z Kornic. Fakt ten nie powinien dziwić, bowiem Włochy to jeden z największych rynków eksportowych Eko-Okien, w dodatku rynek bardzo dobrze im znany.

Na targi przyjechaliśmy z panelami tłoczonymi EkoGreen, których południowy charakter znakomicie współgra ze wszystkimi stylami w architekturze i dlatego świetnie wyglądają w każdym wnętrzu. Występują w szerokiej gamie wzorów. Dzięki zastosowaniu płyt Hydro Exterior HDF z izolacją XPS panele mają o 40% wyższą izolację niż rozwiązania alternatywne – mówi Alina Staniszewska, zastępca kierownika działu marketingu w Eko-Oknach.

Na 160-metrowym stoisku firma zaprezentowała się w jesiennym wydaniu. Nie zabrakło żywych roślin o złotych liściach i mnóstwa pysznej kawy, które wprowadziły przyjemną atmosferę – a to sztuka, gdy pojawia się wielotysięczny tłum. Wyjątkowym zainteresowaniem cieszyły się designerskie propozycje premium, czyli zachwycające ogromną konstrukcją i funkcjonalnością drzwi obrotowe MasterLine8 Pivot oraz wygodny i wspaniale doświetlający wnętrze system przesuwny COR Vision. Uzupełnione o antracytową szybę Planibel Dark Grey każdemu wnętrzu nadadzą nowoczesnego, luksusowego charakteru i zapewnią domownikom maksymalną prywatność.

Miłośników budownictwa mieszkalnego zaskoczyła wielość solidnych, dobrze izolujących rozwiązań. Zobaczyć mogli bestsellerowe ciepłe okna – m.in. Ideal Neo z PVC czy drewniane Naturo 75 z nakładką aluminiową, a także drzwi BluEvolution 82. Posiadaczy tunelowych garaży, tak popularnych we Włoszech, zaskoczył system renowacyjny do segmentowych bram garażowych INFINITI ZERO. Pozwala on zamontować segmentową bramę garażową w systemie R lub X w garażach nieposiadających nadproża i ścian bocznych. To rozwiązanie szturmem podbija kolejne państwa.

Mediolańskie wydarzenie pokazało, że to rynek, na którym estetyka oraz funkcjonalność z najwyższej półki są standardem, nie niszą. A my po raz kolejny mogliśmy pokazać, że znakomicie wpasowujemy się w segment premium – tłumaczy Alina Staniszewska.

Do kolejnych targów jeszcze trochę czasu, ale Eko-Okna już teraz zaczynają tworzyć koncepcję.

Na MADE EXPO zobaczymy się za dwa lata, a jednak już dziś nie możemy się już doczekać, czym zaskoczymy klientów – dodaje Alina Staniszewska.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
EKO-OKNA S.A.
47-480, Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
fax.: (32) 418 30 62
Reklama