Reklama
Wyświetlenia 4329
21 listopada 2023

PAGEN nagrodzony przez Schüco

Nagroda PAGEN Schuco
fot. PAGEN | PAGEN nagrodzony przez Schüco

Podczas spotkania partnerów Schüco, które odbyło się w dniach 26-28.10.2023 roku w Toruniu, realizację firmy PAGEN uhonorowano tytułem „Budynek Roku 2023” w kategorii budynki mieszkalne jedno- i wielorodzinne z zastosowaniem systemów Schüco PVC-U. Nagrodę z rąk Marka Mędrka, Dyrektora Sprzedaży PVC Europy Wschodniej w Schüco, w imieniu firmy PAGEN odebrał Prezes Zarządu Dominik Chamioło.

W trakcie wydarzenia zorganizowanego przez Schüco International Polska Sp. z o.o. podsumowano kolejny rok współpracy z partnerami, a także omówiono aktualne trendy i nowości produktowe w zakresie stolarki PVC-u Schüco. Uczestnicy spotkania mogli także wysłuchać wykładu specjalnego prof. dr hab. Waldemara Rogowskiego, Wicedyrektora Instytutu Finansów Korporacji i Inwestycji, Kierownika Zakładu Zarządzania Ryzykiem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Współpraca PAGEN i Schüco w obszarze systemów PVC-U trwa już od 7 lat. Małopolski producent oferuje systemy Schüco LivIng w linii Exclusive w wariancie Security, Passive i Elegant, oferując 10-letni okres gwarancji. W ofercie firmy dostępne są także okienne, drzwiowe i przesuwne systemy aluminiowe Schüco.

Dywersyfikacja oferty i spójna strategia oparta na dostarczaniu niezawodnych oraz innowacyjnych rozwiązań sprawdzonej jakości pozwoliły naszej firmie wypracować stabilną pozycję rynkową. Nasze produkty w systemach Schüco PVC i aluminium cenione są w Polsce, w wielu krajach Europy Zachodniej, a nawet w Kanadzie, USA i Australii, zdobiąc interesujące obiekty mieszkalne. Cieszę się, że zostały zauważone także przez Kapitułę Konkursu Schüco International Polska – powiedział Dominik Chamioło, Prezes Zarządu PAGEN Sp. z o.o.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
PAGEN SP. Z O.O.
32-864, Gnojnik
Gnojnik 699
tel.: +48 14 68 69 919
fax.: +48 14 63 93 116