Reklama
Wyświetlenia 3571
21 listopada 2023

Nowa strona internetowa komsta.pl

Komsta Nowa Strona WWW 1
fot. KOMSTA | Nowa strona komsta.pl

Najnowsza strona internetowa komsta.pl została uruchomiona. Producent przekazuje w ręce klientów narzędzie, które w prosty sposób wprowadzi ich w świat stolarki otworowej. Strona ułatwia zapoznanie się z ofertą marki, a także przekazuje ogrom wiedzy z zakresu drzwi, okien, systemów osłonowych, fasad aluminiowych, rozwiązań tarasowych, ogrodów zimowych oraz bram. Nowa witryna oferuje szereg funkcji i możliwości, które pomogą klientowi w procesie zamawiania produktów marki Komsta.

Głównym założeniem, które przyświecało firmie Komsta podczas projektowania najnowszej strony internetowej, była przejrzystość i kompleksowość, dlatego też witryna składa się z ponad 300 podstron, na których klienci znajdą wszystkie potrzebne informacje dotyczące ich oferty. Mimo tak obszernego asortymentu witryna pozostaje intuicyjna. Ogromnym ułatwieniem jest możliwość filtrowania treści – w ten sposób klienci jeszcze sprawniej znajdą poszukiwany produkt. Firma Komsta zadbała o możliwość jak najdokładniejszego zapoznania się z produktem jeszcze przed skontaktowaniem się z salonem lub przedstawicielem. W tym celu zapewniono szczegółowe wizualizacje i opisy produktów. Zainstalowano również konfigurator kolorystyczny oraz porównywarkę produktów, które jeszcze bardziej ułatwią wybór najodpowiedniejszego rozwiązania.

Projektując najnowszą stronę internetową, marka Komsta nie zapomniała również o swoich dystrybutorach. W tym celu powstała specjalna strefa dla klientów, gdzie kontrahenci znajdą szczegóły współpracy z firmą Komsta, panel do logowania, a także program do wyceny drzwi stalowych Komsta.

Nowa witryna internetowa Komsta.pl to również kompendium wiedzy na temat stolarki otworowej. Firma zadbała o to, by jej klienci mogli zgłębić tajniki branży i sukcesywnie dzielić się wiedzą dotyczącą okien i drzwi z profili PVC i ALU oraz systemów tarasowych i osłonowych na branżowym blogu.

Komsta Nowa Strona WWW 2

Nowa strona internetowa to narzędzie i baza wiedzy zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Intuicyjny interfejs ułatwia wyszukiwanie informacji wśród wielu danych. Serwis ma być odzwierciedleniem ogromnych możliwości i bogatej oferty firmy Komsta. Dopracowane wizualizacje produktów ułatwiają dokładne zapoznanie się z produktem. Witryna przedstawia nie tylko produkty, ale również firmę Komsta wraz z jej wieloletnią historią.

Komsta - zaufane okna i drzwi
44-120, Pyskowice
Nasienna 2
tel.: (32)233 96 21
fax.: (32)305 14 31
Paweł Sommer
+48 509 230 592
Polski
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Reklama