Reklama
Wyświetlenia 3699
20 listopada 2023

WVB+T PVC – nowy wyłaz dachowy VERSA

WVB PVC
fot. OKPOL | WVB+T PVC – nowy wyłaz dachowy VERSA

WVB+T PVC to wyłaz dachowy marki OKPOL, który wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, ale również unikalnym designem i wysoką jakością. Ten model wyłazu PVC o wymiarach 50x62 cm to doskonałe rozwiązanie do wietrzenia, doświetlania i dostępu do dachu z pomieszczeń nieużytkowych. W tym artykule eksperci OKPOP przybliżają cechy i zalety tego produktu oraz wyjaśniają, dlaczego warto postawić na WVB+T.

Unikalny design

WVB+T PVC to nie tylko standardowy wyłaz dachowy – to prawdziwy element designu na dachu domu. Wyłaz ten wyróżnia się eleganckim kolorem oblachowania w odcieniu RAL 7016, który doskonale komponuje się z wieloma rodzajami pokryć dachowych. Dzięki temu nie tylko spełnisz swoje potrzeby funkcjonalne, ale także zyskasz estetyczny element na dachu, który podkreśli charakter  domu.

Trzyszybowy pakiet szybowy

WVB+T PVC wyposażony jest w innowacyjny pakiet trzyszybowy V10, który gwarantuje doskonałą izolację termiczną. Ug (współczynnik przenikania ciepła szyby) wynoszący 0,5 W/m²K sprawia, że wyłaz jest nie tylko funkcjonalny, ale także energooszczędny. Dzięki temu ograniczysz straty cieplne i zapewnisz komfort w pomieszczeniach znajdujących się pod dachem.

Solidna konstrukcja

WVB+T PVC to wyłaz dachowy o solidnej i trwałej konstrukcji. Posiada profil PVC o wymiarach zewnętrznych 50x62 cm oraz aluminiowy profil skrzydła, co gwarantuje jego wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dodatkowo wyłaz jest wyposażony w fartuch EPDM podklejony taśmami butylowymi, co zabezpiecza go przed przedostawaniem się wody i wilgoci.

Łatwy montaż i wygodne korzystanie

Równie istotną cechą wyłazu WVB+T PVC jest jego łatwy montaż. Zintegrowany kołnierz uszczelniający umożliwia połączenie wyłazu z pokryciem dachowym o wysokości do 9 cm. Ponadto w zestawie znajdziesz także kołnierz uszczelniający AKP oraz kliny uszczelniające z pianki poliuretanowej z klejem u podstawy. Dzięki tym elementom montażowym zyskasz pewność, że wyłaz będzie szczelny i nieprzepuszczający wilgoci.

Funkcjonalność i zastosowanie

WVB+T PVC to wyłaz dachowy, który doskonale sprawdza się w pomieszczeniach nieużytkowych na poddaszu. Dzięki niemu będziesz mógł wietrzyć i doświetlać te przestrzenie, co przekłada się na komfort korzystania z nich. Skrzydło wyłazu otwiera się do góry. WVB+T PVC jest odpowiedni do montażu na połaciach dachowych o nachyleniu od 15 do 65 stopni.

Energooszczędność

WVB+T PVC marki OKPOL to produkt, który dba o Twoje oszczędności. Ograniczysz straty cieplne, co przełoży się na mniejsze rachunki za ogrzewanie. Struktura pakietu szybowego 4H x 16 x 4TH x 16 x 4T zapewnia doskonałą izolację termiczną, co jest szczególnie istotne w okresie zimowym. Profil wykonany z solidnej ramy PVC jest nie tylko trwały, ale także wodoszczelny i nie wymaga konserwacji przez długie lata.

Warto postawić na wyłaz dachowy WVB+T marki OKPOL, który łączy w sobie funkcjonalność, design i energooszczędność. Jego solidna konstrukcja PVC, trzyszybowy pakiet szybowy oraz łatwy montaż to atuty, które przekonują do wyboru tego wyłazu. Biorąc pod uwagę również dwuletnią gwarancję, możesz być pewien, że WVB+T sprosta Twoim oczekiwaniom przez wiele lat.

Więcej informacji na temat gwarancji i szczegółów dotyczących produktu znajdziesz na stronie internetowej producenta www.okpol.pl.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
Okpol Sp. z o.o.
49-318, Skarbimierz - Osiedle
Topolowa 24
tel.: +48 77 404 66 77
fax.: +48 77 411 57 34