Reklama
Wyświetlenia 3793
17 listopada 2023

Rusza Zimowa Promocja OknoPlus

ZIMOWA PROMOCJA
fot. Prowly | Zimowa Promocja OknoPlus

Po premierze LUXE – autorskiego okna ALU, opartego w całości o opatentowany profil stworzony przez doświadczonych specjalistów marki – OknoPlus przygotował dla swoich klientów Zimową Promocję z atrakcyjnymi rabatami sięgającymi nawet 46%. To doskonała okazja, aby zainwestować w innowacyjne rozwiązania i cieszyć się spokojem przez długie lata.

OknoPlus kontynuuje misję propagowania energooszczędności, zrównoważonego, zielonego budownictwa oraz maksymalnego wykorzystania potencjału komfortu, który kryje się w wymarzonych, czterech ścianach. W ramach Zimowej Promocji klienci mogą skorzystać z wyjątkowych ofert na drzwi oraz okna wysokiej klasy, które nie tylko wpłyną na estetykę, funkcjonalność oraz efektywność energetyczną budynku, ale przyczynią się do znacznych oszczędności w domowym budżecie. Tym razem producent przygotował rabaty sięgające nawet 46%, co stanowi doskonałą okazję, aby zainwestować w innowacyjne produkty.

Era Luxusu na wyciągnięcie ręki

Zimowa Promocja obejmuje nie tylko nasze flagowe drzwi, okna oraz systemy przesuwne, ale absolutne nowości, które zupełnie redefiniują możliwości współczesnej stolarki aluminiowej – mówi Dawid Mickiewicz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu OknoPlus. Wśród nich znajdziemy:

  • Reveal Unique – to pierwszy produkt w ofercie producenta wykorzystujący autorską technologię DSB®. Teraz okna aluminiowe mogą zachwycać nie tylko niebywale niskim Uw – 0,7 W/m²K, wysoką wodoszczelnością, wysoką odpornością na wiatr, złożeniem skrzydła i ramy wynoszącym zaledwie 97 mm, ale także monumentalnymi rozmiarami.
  • Reveal Loft – to, co czyni Loft oknem wyjątkowym, to nie tylko unikatowy, zewnętrzny krój skrzydła, ale również niezwykle niskie złożenie skrzydła i ramy – zaledwie 97 mm. Dzięki temu zyskujemy aż 9% więcej powierzchni szyby, a co za tym idzie – wiele więcej naturalnego światła.
  • LUXE – okno o niezrównanej funkcjonalności i estetyce. Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na ukrycie skrzydła, okuć i odwodnień, dzięki czemu zewnętrzna część okna wygląda jak stałe szklenie w ramie. Całości dopełniają bardzo wąskie profile, których szerokość wynosi zaledwie 57 mm, a od strony fasady widoczna szerokość profilu to tylko 15 mm. Wprowadzenie autorskiej technologii DSB® (Double Static Base) sprawia, że okna te otwierają wnętrza na świat, co doskonale współgra z aktualnymi trendami architektonicznymi.

LUXE 1

  • To również doskonała okazja, by zamówić okna Morlite oraz systemy przesuwne Morlite Vision Design w wykończeniu Turner Oak Malt, czyli jednym z najmodniejszych kolorów stolarki w nadchodzących sezonach. Nie tylko pięknie odwzorowuje usłojenie drewna w aspekcie wizualnym, ale również w samym dotyku.

Moc dodatkowych korzyści

Niezwykle wysoki rabat to nie jedyna niespodzianka, jaka czeka na klientów marki OknoPlus. Jeśli częścią zamówienia będą luksusowe, nowatorskie okna LUXE, inwestorzy otrzymają bon do prestiżowej pracowni jubilerskiej Ani Kruk, a także zyskują ubezpieczenie szyb na sumę 5000 zł na wypadek stłuczenia, pęknięcia czy rozbicia. Do wszystkich umów zawartych w Promocji Zimowej dodawany jest voucher na zakup drzwi o wartości 500 zł.

Produkty OknoPlus to nie tylko estetyka i trwałość, ale przede wszystkim zaawansowane technologie, które wspierają ideę energooszczędności. Okna i drzwi marki charakteryzują si wysokimi parametrami izolacyjnymi, dzięki czemu minimalizują straty ciepła w naszych domach, a to z kolei przekłada się na mniejsze zużycie energii na ogrzewanie, co jest nie tylko korzystne dla naszych portfeli, ale także dla środowiska.

Zimowa Promocja potrwa do 29 grudnia 2023 roku

OknoPlus Sp. z o.o.
30-444, Kraków Libertów
ul. Zgodna 55
tel.: 012 2775700
fax.: 012 2775800
Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Polski, Angielski
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Reklama