Reklama
Wyświetlenia 3726
15 listopada 2023

Napędzane światłem – rolety solarne BUBENDORFF

MONO ID3 SOLAR 1 1
fot. BUBENDORFF | Napędzane światłem – rolety solarne BUBENDORFF

Rolety zewnętrzne solarne z panelem fotowoltaicznym MONO ID3 SOLAR to doskonałe rozwiązanie przeznaczone do budynków, w których wcześniej nie doprowadzono przewodów elektrycznych do wnęk okiennych. Bezinwazyjny montaż rolet to redukcja czasu, kosztów instalacji czy remontu. Wewnątrz kasety, na którą nawijany jest pancerz rolety, znajduje się bardzo trwała bateria, której żywotność jest obliczona na ponad 30 tysięcy cykli (góra-dół), a jej niezawodne działanie i funkcjonalność potwierdza aż 7-letnia gwarancja producenta.

Bateria jest zasilana przez panel fotowoltaiczny umieszczony na kasecie rolety. Panel fotowoltaiczny nie musi być wystawiony na bezpośrednie działanie słońca – wystarczy dostęp do światła dziennego, by ładował baterię. To wszystko sprawia, że rolety na baterie słoneczne marki BUBENDORFF doskonale wpisują się w potrzeby użytkowników nieruchomości mieszkalnych i użytkowych.

Rolety elektryczne na baterie słoneczne pracują bez względu na aktualne warunki atmosferyczne, zarówno latem jak i zimą, w dzień i w nocy. Zasilanie solarne daje niezależność od energii elektrycznej, więc w sytuacjach awaryjnych, gdy zabraknie prądu, możliwe jest swobodne korzystanie z rolet. W praktyce rolety na kolektory słoneczne zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. To oczywiście niejedyna zaleta, jaką ma do zaoferowania roleta na solary. Solarne rolety fasadowe MONO ID3 SOLAR posiadają lamele wypełnione pianką izolacyjną wtryskiwaną pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu tworzą doskonałą blokadę termoizolacyjną.

Wszystkie oferowane rolety fotowoltaiczne oferują bardzo dużą swobodę zarządzania stopniem nasłonecznienia pomieszczenia. Sterowanie roletami solarnymi może odbywać się za pomocą pilota radiowego, zegara lub wbudowanego w panel solarny czujnika natężenia oświetlenia. Rolety zewnętrzne solarne współpracują z dowolnym systemem „Inteligentnego domu”, dając możliwość zdalnego sterowania za pomocą np. smartfonu czy tabletu. Dzięki temu, w dowolnym momencie i miejscu możemy podjąć decyzję o opuszczeniu lub podniesieniu rolety na baterie słoneczne. Szybkość i łatwość montażu ID3 SOLAR jest niezastąpiona w przypadku, gdy nie ma możliwości modyfikacji istniejącej instalacji elektrycznej. Rolety posiadają blokadę antywłamaniową.

Redaktor:

Inteligentne Rolety Solarne Bubendorff
04-987, Warszawa
ul. Wiślanego Nurtu 3
tel.: 22 872 11 81