Reklama
Wyświetlenia 3524
14 listopada 2023

Nice wyróżniona wśród najlepszych włoskich firm

Nice Proud to be Best Managed Company
fot. NICE | Deloitte Private's Best Managed Companies Award

Nice wyróżniona wśród najlepszych włoskich firm w szóstej edycji programu Deloitte Private's Best Managed Companies Award

Nice, ekspert w dziedzinie rozwiązań do zarządzania domem, po raz drugi znalazł się wśród laureatów nagrody Best Managed Companies Award, będącej wyrazem uznania dla przedsiębiorczości Made in Italy, której szósta edycja jest wspierana przez Deloitte Private przy udziale ALTIS - Graduate School of Sustainable Management Uniwersytetu Cattolica del Sacro Cuore, ELITE-Gruppo Euronext i Piccola Industria of Confindustria.

Best Managed Companies, sponsorowany przez Deloitte Private, to program, który docenia osiągnięcia prywatnych firm w ponad 35 krajach na całym świecie. Od prawie 30 lat Best Managed Companies nagradza prywatne przedsiębiorstwa za ich doskonałą organizację, sukces i ducha przedsiębiorczości. Po nagrodzie przyznanej w roku 2018, nowe wyróżnienie Deloitte jest kolejnym zdobytym przez Nice potwierdzającym przodującą rolę firmy w dziedzinie Home Management na całym świecie.

Ścieżka rozwoju firmy wyznaczana jest przez ważne wydarzenia: przejęcie w 2021 r. amerykańskiej firmy Nortek Security & Control LLC (eksperta w rozwoju technologii bezpieczeństwa, automatyki domowej, sterowania, zasilania, audio/wideo, kontroli dostępu, zdrowia i sztucznej inteligencji AI, do zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych) oraz otwarcie nowej siedziby Nice Brasil w Limeira w czerwcu 2023 roku, pomyślanej jako inteligentna fabryka oparta na zasadach Przemysłu 4.0, a także prawdziwy punkt odniesienia dla zrównoważonej architektury przemysłowej.

Przynależność do grona najlepiej zarządzanych firm inspiruje nas do patrzenia w przyszłość z ogromnym entuzjazmem. Jesteśmy dumni z wkładu wszystkich naszych pracowników w podróż Nice w kierunku doskonałości w zakresie innowacji, w budowaniu bardziej zrównoważonej przyszłości i w naszym zaangażowaniu w poprawę jakości życia ludzi – komentuje Roberto Griffa, Dyrektor Generalny Nice.

Analiza Deloitte opiera się na sześciu krytycznych czynnikach sukcesu (strategia korporacyjna; innowacyjność powiązana z wydajnością i kompetencjami; wspólna kultura korporacyjna; ład korporacyjny i pomiar wyników; społeczna odpowiedzialność biznesu i pozycja międzynarodowa) oraz metodologii rozwijanej od ponad 20 lat na poziomie międzynarodowym. Dlatego celem tej inicjatywy jest nie tylko identyfikacja i nagradzanie najlepszych praktyk, ale także stworzenie prawdziwej sieci najlepiej zarządzanych firm, ułatwiając ich wzajemną interakcję mającą na celu stymulowanie wzrostu, rozwoju i ciągłego doskonalenia.

W tym roku, w szóstej edycji, nagroda jest nie tylko wyrazem uznania dla włoskiej doskonałości w zakresie przedsiębiorczości za dotychczasowe osiągnięcia, ale jest także prawdziwym wieloletnim programem rozwojowym, w którym uczestnicy będą wspierani przez ekspertów Deloitte na ścieżce, która nieustannie będzie wspierać ich rozwój i doskonalenie w odniesieniu do kluczowych parametrów decydujących o przyznaniu nagrody i które mają kluczowe znaczenie dla prowadzenia działalności gospodarczej – komentuje Ernesto Lanzillo, Partner Deloitte i Lider Deloitte Private w regionie środkowośródziemnomorskim (Włochy, Grecja i Malta).

Deloitte Nice scaled

Deloitte Private's Best Managed Companies Award

W tej szóstej edycji, aż 79 włoskich firm zdobyło nagrodę BMC Award dzięki doskonałym umiejętnościom menedżerskim w ramach kompleksowego międzynarodowego scenariusza – mówi Andrea Restelli, Partner w Deloitte i włoski menedżer programu Best Managed Companies. – W dzisiejszych czasach organizacje i ich liderzy muszą być zawsze gotowi na sprostanie licznym wyzwaniom, aby pozostać konkurencyjnymi i atrakcyjnymi na rynku, wykorzystując odpowiednie zasoby, kompetencje i inwestycje oraz zwracając uwagę na utalentowanych ludzi w firmie.

Redaktor:

Nice Polska Sp. z o.o.
05-800, Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
fax.: 022 7594022