Reklama
Wyświetlenia 3721
7 listopada 2023

Yawal w Partnerstwie z Politechniką Śląską Tworzy Innowacje w Architekturze

Yawal w Partnerstwie z Politechnika Slaska 1

Yawal jest dumny, że może podzielić się wynikami swojej inspirującej współpracy z Politechniką Śląską w Gliwicach. Wspólnie z tą prestiżową uczelnią, dostawca postanowił dać studentom architektury niepowtarzalną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w projektowaniu na systemach Yawal, organizując konkurs pod tytułem „Nowatorskie zastosowania systemów przegród aluminiowo-szklanych w projektach architektonicznych obiektów wielofunkcyjnych”.

Yawal w Partnerstwie z Politechnika Slaska 4 1

Korzystając z właściwości systemów Yawal, studenci mieli możliwość praktycznego zastosowania swojej teoretycznej wiedzy oraz kreatywnego myślenia. Dzięki tej inicjatywie nie tylko dano impuls do tworzenia innowacyjnych koncepcji w architekturze, ale również oferowano studentom realną szansę na pokazanie, jak można innowacyjnie wykorzystać systemy Yawal w praktyce.

Dostawca jest przekonany, że synergia wiedzy uniwersyteckiej, możliwości systemów Yawal oraz doświadczenia przemysłowego to klucz do tworzenia przyszłościowych koncepcji w dziedzinie architektury. Zaprezentowanie wyników tej owocnej współpracy miało miejsce 27 października 2023 r. w Galerii II Piętro CPN PŚ w Gliwicach.

Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność Politechnice Śląskiej za tak produktywną współpracę oraz wszystkim uczestnikom konkursu za niebywałe zaangażowanie i świeże spojrzenie na architekturę. Jest to dopiero początek naszej współpracy, a naszym celem jest dalsze wspieranie młodych talentów i przyczynianie się do ewolucji światowej architektury – mówią przedstawiciele Yawal.

YAWAL Spółka Akcyjna
42-284, Herby
Lubliniecka 36
tel.: 034 352 88 00
fax.: 034 357 41 42
Paweł Sommer
+48 509 230 592
Polski
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Reklama