Reklama
Wyświetlenia 3824
7 listopada 2023

Nowy system okienny PVC w ofercie PAGEN: proEvolution 72 mm

Okna ,
proEvolution PAGEN Salamander

W odpowiedzi na współczesne wyzwania rynkowe do oferty firmy PAGEN wprowadzono nowatorski, bezpieczny, trwały i energooszczędny system okienny PVC proEvolution (72 mm) bazujący na profilach Salamander Window & Door Systems. Co najbardziej istotne, nowy system okienny oferowany jest w cenach zbliżonych do popularnego systemu Comfort (73 mm), zapewniając parametry systemów okiennych w klasie 82 mm.

Smukła konstrukcja, łatwa pielęgnacja i konserwacja, wartości izolacyjne spełniające współczesne wymagania stawiane na rynku wymian, inwestycji i nowego budownictwa, a także unikatowa „najbielsza biel” wśród profili okiennych (Salamander pureWhite) – to tylko wybrane cechy wyróżniające system PAGEN proEvolution.

Wieloletnie doświadczenie, systemowa wiedza na temat zrównoważonej produkcji tworzyw sztucznych i ekstremalnie wysokie wymagania projektowe pozwoliły stworzyć profil okienny, łączący zoptymalizowane wartości izolacyjne, trwałość i bezpieczeństwo z klasycznym, minimalistycznym wyglądem.

W technologii produkcji okien proEvolution zgodnej z logiką bionikową stosowane jest połączenie komór powietrznych z uszczelkami, przekładające się na optymalne wartości izolacyjne i energooszczędność budynków mieszkalnych. Nowy system okienny jest także zoptymalizowany pod kątem ochrony akustycznej, zmniejszając skutecznie hałas zewnętrzny nawet o 46 dB, a jego profile zoptymalizowane są pod względem ciężaru, co oznacza mniejsze zużycie materiałów do produkcji przy zachowaniu takiej samej stabilności – powiedział Sebastian Sosin, Dyrektor Produkcji w PAGEN.

W ostatnim czasie do oferty firmy wprowadzono także bramy przemysłowe, pergole tarasowe oraz okna aluminiowe Modern Line na systemach Aluron.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
PAGEN SP. Z O.O.
32-864, Gnojnik
Gnojnik 699
tel.: +48 14 68 69 919
fax.: +48 14 63 93 116