Reklama
Wyświetlenia 4670
6 listopada 2023

Mediolan czeka na Eko-Okna… i na Ciebie!

por zew madeexpo 1
fot. Eko-Okna | Mediolan czeka na Eko-Okna… i na Ciebie!

Od 15 do 18 listopada w Mediolanie odbędą się międzynarodowe targi Made Expo 2023. To jedno z największych wydarzeń branży budowlanej we Włoszech skupia czołowych producentów stolarki konstrukcyjnej oraz otworowej. Także w tym roku nie zabraknie na nim Eko-Okien.

Made Expo 2023

Milano Architettura Design Edilizia (Made Expo) od 2007 roku goszczą w Fiera Milano Rho. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Work for progress” i towarzyszyć jej będą dwa tematy przewodnie: innowacje oraz zrównoważony rozwój. Organizatorzy zapraszają na 17 wydarzeń, w tym m.in. warsztaty projektowania przestrzeni miejskiej i wystawę studentów architektury z Politechniki Mediolańskiej. Będzie też specjalna strefa dla start-upów budowlanych.

Elegancka jesienna estetyka

2023 rok to dla Eko-Okien czas świętowania 25-lecia firmy. Kornickie przedsiębiorstwo zadbało o to, aby stoiska na wszystkich targach były spójne z jubileuszową, czarno-białą identyfikacją graficzną. To nie wszystko! 160-metrowe stoisko zbudowano z kilkumetrowych, pionowych i ułożonych równolegle listew, czyli lameli. Przywodzi to na myśl znane klientom Eko-Okien żaluzje. Tych również nie zabraknie na Made Expo.

Czerń i biel to tematy przewodnie naszych tegorocznych pawilonów targowych. Oddają znakomicie wyrafinowanie i ponadczasowość – cechy, na które stawiamy w naszej ofercie – opisuje pawilon Alina Staniszewska, Zastępca Kierownika działu marketingu. – Made Expo odbywa się w listopadzie, więc dodamy do aranżacji odrobinę złota i czerwieni, np. w postaci drzew o liściach w ciepłych barwach. Dodatkowo rude, rdzewiejące na powierzchni donice nawiążą luźno do zrównoważonego rozwoju, istotnego w przekazie organizatora imprezy.

Kompleksowo dla każdego

Eko-Okna oferują okna, rolety, żaluzje, drzwi, systemy przesuwne, pergole, bramy garażowe, ogrodzenia – wszystko to w wielu opcjach i z imponującą liczbą dodatków estetycznych oraz takich, które poszerzają ich funkcjonalność.

W Mediolanie stawiamy na tłoczone panele, dostawki i okiennice EkoGreen – łączy je elegancki wygląd, trwałość oraz funkcjonalność. Dodatkowo świetnie chronią przed nadmiarem słońca i są wyjątkowo ciepłe. Jesteśmy nimi niezwykle podekscytowani. Na Made Expo zaprezentujemy je w pełnej krasie – zapowiada Michał Maciejewski, Dyrektor Handlowy w Eko-Oknach.

Specjaliści z działu handlowego oraz eksperci od e-commerce również będą na miejscu i odpowiedzą na pytania dotyczące współpracy czy narzędzi do wyceny i sprzedaży. Eko-Okna to nie tylko ogromna i różnorodna oferta, ale też dbałość o cyfrową przyszłość handlu stolarką otworową.

Dołącz do Eko-Okien w Mediolanie…

Specjalnie dla swoich dystrybutorów, producent z Kornic przygotował pulę 400 bezpłatnych wejściówek. Informacji, jak je otrzymać, udzielają opiekunowie handlowi. W tym roku Eko-Okna można spotkać w hali 1, przy stoisku o numerach C22, C30, D21 i D29.

…lub online

Jak zawsze, relacje z udziału firmy w Made Expo pojawią się w mediach społecznościowych i na stronie internetowej Eko-Okien. Zdjęcia i filmy mają pozwolić poczuć się jak we Włoszech.

Eko-Okna w sieci:

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
EKO-OKNA S.A.
47-480, Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
fax.: (32) 418 30 62
Reklama