Reklama
Wyświetlenia 3733
30 października 2023

Yawal wyróżniony przez UN Global Compact Network Poland

Yawal wyrozniony przez UN Global Compact Network Poland 1
fot. YAWAL | Yawal wyróżniony przez UN Global Compact Network Poland

W ostatnich dniach odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń roku dedykowanych zrównoważonemu biznesowi – corocznej Gali United Nations Day, zorganizowanej przez UN Global Compact Network Poland. Wydarzenie to odbyło się w historycznych wnętrzach Pałacu Konstantego Zamoyskiego w Warszawie.

Gala United Nations Day to spotkanie dedykowane Członkom UN Global Compact oraz Partnerom programów UN Global Compact Network Poland. Centralnym punktem wydarzenia było uczczenie Światowego Dnia Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz promowanie 10 Zasad Global Compact i Celów Zrównoważonego Rozwoju. Celem tej inicjatywy jest inspirowanie i mobilizowanie polskiego społeczeństwa, podmiotów rządowych, biznesowych oraz organizacji trzeciego sektora do działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i pokoju na świecie.

Podczas uroczystości odbyła się premiera „Yearbook 2023”, publikacji prezentującej najlepsze praktyki zrównoważonego biznesu oraz działania podjęte przez UN GCNP, ich Partnerów i Członków w ciągu ostatniego roku. To ważne źródło wiedzy dla wszystkich zainteresowanych aktualnymi trendami i rozwiązaniami w dziedzinie zrównoważonego biznesu.

Yawal wyrozniony przez UN Global Compact Network Poland 2

Nagrodę w imieniu całego zespołu Yawal odebrał Błażej Dobrowolski.

Niezwykle ważnym momentem dla nas była chwila, gdy dowiedzieliśmy się, że Yawal zostanie uhonorowany za efektywną współpracę w ramach programów realizowanych przez UN Global Compact Network Poland. To potwierdzenie naszego zaangażowania w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i świadczy o tym, że idziemy w dobrym kierunku. Chcielibyśmy podziękować UN Global Compact Network Poland za to wyróżnienie oraz wszystkim naszym partnerom, klientom i zespołowi za ciężką pracę i zaangażowanie w realizację naszej misji – mówi Błażej Dobrowolski, który odebrał nagrodę w imieniu całego zespołu Yawal.

Redaktor:

YAWAL Spółka Akcyjna
42-284, Herby
Lubliniecka 36
tel.: 034 352 88 00
fax.: 034 357 41 42