Reklama
Wyświetlenia 3743
26 października 2023

REHAU inwestuje i rozwija się

REHAU inwestuje w Europie 1
fot. REHAU | REHAU inwestuje i rozwija się

REHAU Window Solutions z powodzeniem kontynuuje globalną strategię rozwoju w Europie. Obecnie rozbudowany został oddział w rumuńskim regionie Sibiu, który staje się centralną lokalizacją produkcji i dostaw w południowo-wschodniej części Europy Środkowej. Po dużej rozbudowie zakładów w Śremie w Polsce w roku 2022, działanie to jest kolejnym elementem programu inwestycyjnego REHAU Window Solutions na europejskich rynkach. Ponadto specjalista w dziedzinie polimerów rozwija się i inwestuje także na całym świecie.

REHAU inwestuje w Europie 2

REHAU Window Solutions konsekwentnie inwestuje i rozwija się – w Europie Środkowej i na całym świecie

REHAU Window Solutions systematycznie, konsekwentnie i z sukcesem rozwija się strategicznie w kierunku dostawcy systemów premium. Odnotowuje też ponadprzeciętny wzrost we wszystkich regionach. REHAU Window Solutions dokonuje ukierunkowanych inwestycji w obecność firmy blisko rynku na całym świecie, zaspokajając w ten sposób wysoki popyt, a jednocześnie skutecznie i konsekwentnie wdrażając swoją globalną strategię rozwoju zgodnie z interesami lokalnych partnerów.

REHAU Window Solutions podąża jasno określoną ścieżką rozwoju

W grudniu 2022 REHAU Window Solutions zainwestował w zupełnie nowy zakład w Ameryce Południowej, położony w Buenos Aires w Argentynie. W Wielkiej Brytanii specjalista w dziedzinie polimerów wzmocnił swoją obecność w Blaenau, koncentrując się na zrównoważonym rozwoju i usługach serwisowych. W październiku 2022 r. firma REHAU Window Solutions rozwinęła się w Europie Środkowej i znacznie rozbudowała zakład i zaplecze logistyczne w Polsce – w Nochowie koło Śremu.

Obecnie REHAU Window Solutions inwestuje na południowym wschodzie rozwijającego się rynku w Europie. Rozbudowa istniejącego zakładu produkcyjnego i centrum logistyki w rumuńskim regionie Sibiu trwale zwiększy obecność, wydajność i jakość obsługi lokalnych klientów.

W Europie Środkowej i na całym świecie – wyjątkowa bliskość i intensywny dialog z partnerami i klientami na poszczególnych rynkach

Otwarcie nowych obiektów w Cisnădie to kolejny decydujący krok dla naszych partnerów i klientów – w ten sposób znacząco zwiększamy ich konkurencyjność. REHAU Window Solutions stale rozwija swoje możliwości na lokalnych rynkach na całym świecie. Ta globalna ekspansja zapewnia wyjątkową bliskość i intensywny dialog z naszymi partnerami i klientami na poszczególnych rynkach – mówi Carsten Heuer, CEO REHAU Window Solutions.

REHAU inwestuje w Europie 3

REHAU Window Solutions konsekwentnie inwestuje i rozwija się – w Europie Środkowej i na całym świecie

Centrum logistyczne w okręgu Sibiu wzmacnia naszą pozycję jako dostawca premium. W ten sposób powstaje tu całe portfolio usług związanych branżą okienną. Jest to kolejny ważny krok w kierunku osiągnięcia strategicznych celów REHAU Window Solutions.

Rumunia będzie teraz bardziej niż kiedykolwiek ważną lokalizacją dla pozytywnego rozwoju REHAU Window Solutions. Bardzo kompetentni lokalni partnerzy i firmy mają ogromny potencjał. Jednocześnie wprowadzamy kolejną generację rozwiązań okiennych z bardzo atrakcyjnym systemem ARTEVO. Te szeroko zakrojone inwestycje zapewniają RE-HAU Window Solutions doskonałą sytuację konkurencyjną dla naszych partnerów w całej Europie Środkowej. Dzięki niedawnej ekspansji w Polsce jesteśmy jeszcze bliżej naszych klientów w poszczególnych regionach, zwiększając naszą wydajność dostaw i rozszerzając zakres naszych usług oraz dobrze znaną wysoką jakość – mówi Heuer.

Lokalna obecność pozwoli w przyszłości jeszcze lepiej spełniać oczekiwania regionalnych klientów, na przykład poprzez znacznie większą indywidualizację produktu. REHAU Window Solutions podąża jasno określoną ścieżką rozwoju dla firmy i jej klientów w swoich lokalizacjach w Europie Środkowej.

Wzrost dzięki inwestycjom – REHAU Window Solutions pozostaje silnym partnerem dla profesjonalistów z branży okiennej na rozwijającym się rynku Europy Środkowej.

Centrum logistyczne w Cisnădie to długo oczekiwany krok REHAU Window Solutions w kierunku podniesienia działalności w Rumunii i regionie na wyższy poziom. Linia do okleinowania i pakowania udowadnia naszym partnerom i klientom, że jesteśmy niezawodnym dostawcą rozwiązań, który inwestuje w rozwój danego rynku – powiedział Paul Chipriean, szef REHAU Window Solutions Romania.

REHAU inwestuje w Europie 4

REHAU Window Solutions konsekwentnie inwestuje i rozwija się – w Europie Środkowej i na całym świecie

Aby obsługiwać klientów na najwyższym poziomie, REHAU Window Solutions konsekwentnie zwiększa wydajność i jakość poprzez postęp technologiczny.

Otwarcie centrum logistycznego REHAU Window Solutions w Cisnădie stanowi ważny moment dla lokalnych oddziałów, ponieważ umieszcza Rumunię na mapie strategicznych inwestycji REHAU. Rumunia zawsze była ważnym rynkiem okiennym, ale teraz jest jesz-cze bardziej w centrum uwagi i zyskuje dodatkowe znaczenie. Jednocześnie centrum logi-styczne jest kolejnym krokiem naszej firmy w kierunku celu, jakim jest stawianie klienta na pierwszym miejscu, dzięki wysokiej jakości usługom mającym na celu zwiększenie komfor-tu i jakości życia – mówi Alexandru Oprea, Country Manager REHAU România.

Najnowsze inwestycje stanowią optymalną podstawę do dalszego zaspokajania popytu na produkty REHAU Window Solutions, który od lat silnie rośnie w całej Europie Środkowej. REHAU Window Solutions będzie nadal konsekwentnie realizować swoje motto „Create Difference – Grow Business” i pozostanie silnym i innowacyjnym partnerem dla profesjonalistów z branży okiennej na wielu rozwijających się rynkach.

Redaktor:

REHAU Sp. z o.o.
62-081, Przeźmierowo
Baranowo, Poznańska 1 A
tel.: 061 849 84 00
fax.: 061 849 84 01