Reklama
Wyświetlenia 3798
20 października 2023

Linia klamek HERITAGE – połączenie tradycji z nowoczesnością

Linia klamek HERITAGE – połączenie tradycji z nowoczesnością
fot. MILA | Linia klamek HERITAGE – połączenie tradycji z nowoczesnością

Nowa linia klamek HERITAGE od MILA Baltics została zaprojektowana tak, aby połączyć tradycyjną stylistykę z wysokiej jakości, nowoczesnymi wykończeniami pasującymi do każdego rodzaju drzwi wykonanych z PCW, aluminium lub drewna.

Klasyczne wykończenia w kolorze czarnym i pewterowym (stop cyny z antymonem i miedzią) w połączeniu z efektem tradycyjnie kutego metalu dodają klamkom autentyczności. Szeroka gama polerowanych wykończeń dodaje natomiast okuciom nowoczesnego akcentu. 

Obsługa klamek z linii HERITAGE jest prosta i niezawodna dzięki zintegrowanemu mechanizmowi sprężynowemu, który zapewnia stały powrót klamki do kąta 90°. Klamki są sprzedawane w standardzie w komplecie wraz z trzpieniem i dopasowanymi kolorystycznie śrubami do drzwi kompozytowych o wymiarach 44/48 mm. Dostępny jest również pakiet mocujący o długości 70 mm przeznaczony do drzwi PCW. Szyld drzwiowy o długości 240 mm dostosowany jest do większości zamków drzwiowych. Nadaje się zarówno do drzwi lewych, jak i prawych.

Produkt przeszedł niezależne testy zgodnie z normą BSEN 1670, trwającą 480 godzin w warunkach mgły solnej, co potwierdza jego wysoką odporność na korozję. Dodatkowo spełnił normy BSEN 6375, przechodząc 50 000 cykli pod kątem obciążenia, co świadczy o niezawodności działania klamek HERITAGE. 

» Dowiedz się więcej o linii klamek HERITAGE 

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
MILA Baltics
02244, WILNO
Kirtimu 59A
tel.: + 48 603 647 725