Reklama
Wyświetlenia 4067
20 października 2023

Acemark inwestuje w centrum obróbcze od MACSOLUTIONS

Acemark inwestuje w centrum obróbcze od MACSOLUTIONS
fot. MACSOLUTIONS | Acemark inwestuje w centrum obróbcze od MACSOLUTIONS

Producent okien i drzwi aluminiowych Acemark Sp. z o.o. zainwestował w centrum obróbcze P104 od MACSOLUTIONS.

Acemark Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w produkcji konstrukcji aluminiowych, tj. stolarki okiennej i drzwiowej, fasad, konstrukcji przesuwnych oraz drzwi harmonijkowych. Ceniona jest za wysoki poziom oferowanych produktów, a także profesjonalizm w obsłudze klienta. Firma założona w 2022 roku, szybko poszerza swoją działalność na rynku polskim oraz zagranicznym, głównie w Wielkiej Brytanii. W swojej ofercie posiada konstrukcje aluminiowe na systemach m.in. Cortizo oraz Aliplast.

Decyzja o zakupie centrum obróbczego P104 była kluczowym krokiem dla Acemark w dążeniu do dalszego rozwoju i doskonalenia jakości swoich produktów. Wdrożenie tej zaawansowanej maszyny pozwala firmie na pełną kontrolę nad procesem obróbki profili, co przekłada się na zwiększoną elastyczność, większą precyzję i szybszą realizację zamówień.

Model zaproponowany przez MACSOLUTIONS, to P104 – 4-osiowe centrum zaprojektowane i wyprodukowane we Włoszech, w znanej i cenionej firmie PERTICI. Maszyna przeznaczona jest do wykonywania operacji wiercenia, frezowania i gwintowania w materiałach typu aluminium, PVC, stal.

Zdecydowaliśmy się na wybór centrum obróbczego P104 od MACSOLUTIONS ze względu na zaawansowaną technologię, wielofunkcyjność, wysoką jakość obróbki, możliwość innowacji i profesjonalne wsparcie techniczne. Ta inwestycja pozwoli nam dalej rozwijać się na rynku drzwi aluminiowych i jeszcze lepiej i szybciej zaspokajać potrzeby klientów – wyjaśnił Miłosz Dering, Prezes Zarządu firmy Acemark Sp. z o.o.

MACSOLUTIONS, jako renomowany dystrybutor maszyn i narzędzi do obróbki, zapewnia wysoką jakość obsługi klienta i wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Oferuje rozwiązania, które zawsze są indywidualnie dopasowane do oczekiwań i  potrzeb i produkcyjnych klienta, będąc jednocześnie na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami w dziedzinie obróbki profili.

Redaktor:

MACSOLUTIONS Sp. z o.o.
65-167 , Zielona Góra
ul. Zagłoby 12C/2
tel.: + 48 68 377 80 81