Reklama
Wyświetlenia 3849
19 października 2023

Smartlift SL 608 – klucz do efektywności w firmie Naumal

Smartlift SL 608 w Naumal
fot. Naumal | Smartlift SL 608 w Naumal

W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwa stawiają sobie za cel nie tylko efektywność, ale także poprawę jakości pracy oraz redukcję obciążenia pracowników. Firma Naumal, polski producent specjalizujący się w ślusarce aluminiowej, doskonale rozumie te wyzwania. Ostatnio firma wprowadziła do swojego parku maszynowego manipulator Smartlift SL 608 zakupiony od Glasslift – wyłącznego dystrybutora Smartlift w Polsce. Okazało się to znacznym ułatwieniem w procesie produkcji.

Smartlift SL 608 – narzędzie, które ułatwia i przyspiesza pracę

Smartlift SL 608 to elektryczny manipulator, który nie tylko podnosi ciężkie okna aluminiowe, ale także odciąża pracowników i sprawia, że praca staje się znacznie łatwiejsza i szybsza. Seria 608 jest w 100% elektryczna, dlatego z powodzeniem zaangażować ją można także do prac wewnątrz budynków. Do tego pozostaje mało wymagająca w utrzymaniu, bo nie ma konieczności wymieniania i uzupełniania części hydraulicznych. Można też eksploatować to urządzenia także na zewnątrz. Za sprawą solidnej konstrukcji, potężnego napędu na przednie koła, masywnych opon o dobrej przyczepności, a także podnośników zabezpieczonych przed działaniem czynników atmosferycznych manipulator jest gotowy do prac w każdych warunkach terenowych.

Dzięki manipulatorowi Smartlift 608 do przenoszenia okien aluminiowych angażowanych jest znacznie mniej osób. Usprawnia to i przyspiesza znacznie proces produkcji ślusarki aluminiowej. Jednym z kluczowych aspektów wprowadzenia Smartlift SL 608 było odciążenie pracowników. Oznacza to, że pracownicy mogą skupić się na bardziej wymagających zadaniach, zamiast wykonywać czynności znacznie ich obciążające.

Efektywność procesu produkcyjnego

Po kilku wynajmach tego urządzenia zapadła decyzja, że taki sprzęt jest niezbędny na wyposażeniu fabryki. Firma Naumal postawiła na sprawdzone rozwiązania bazując na doświadczeniu firmy i opiniach rynku. Wprowadzenie Smartlift SL 608 znacząco poprawiło efektywność procesu produkcji w firmie Naumal. Manipulator ten umożliwia szybkie i precyzyjne podnoszenie okien, co przekłada się na zwiększenie wydajności i skrócenie czasu produkcji. Wcześniej przenoszenie okien po hali produkcyjnej wymagało znacznej siły i angażowało więcej osób. Teraz, dzięki Smartlift, okna podnoszone są sprawnie i bez wysiłku. To jednocześnie gwarantuje, że okna są podnoszone precyzyjnie i bez ryzyka uszkodzeń.

Podsumowanie

Wprowadzenie Smartlift SL 608 do produkcji firmy Naumal to przykład znacznego ułatwienia  procesu produkcyjnego. Dzięki temu narzędziu praca staje się łatwiejsza, szybsza, a pracownicy są odciążeni. To doskonały przykład, jak nowoczesne technologie mogą zmienić sposób, w jaki prowadzimy biznes.

Smartlift SL 608 – klucz do efektywności w firmie Naumal Smartlift SL 608 w Naumal

Firma Naumal udowadnia, że inwestycja w narzędzia, które poprawiają jakość pracy i redukują obciążenie pracowników, może przynieść konkretne korzyści. Smartlift SL 608 to nie tylko sprzęt, to znaczne usprawnienie pracy w firmie Naumal.

Redaktor:

NAUMAL Sp. z o.o.
95-200, Pabianice
Jadwinin 25B
tel.: 727 707 707