Reklama
Wyświetlenia 4272
19 października 2023

Nice Polska na targach Warsaw Security Expo i Eltrox Technology Expo

Nice Polska na targach Warsaw Security Expo i Eltrox Technology Expo
fot. Nice | Nice Polska na targach Warsaw Security Expo i Eltrox Technology Expo

W pierwszym tygodniu października Nice Polska wzięło udział w dwóch imprezach targowych: Warsaw Security Expo – Międzynarodowe Targi Systemów Zabezpieczeń i Ochrony w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie oraz Eltrox Technology Expo na Torze Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu. 

Na obu wydarzeniach zaprezentowane zostały produkty marek Nice, m.in.: automatyka wjazdowa, bramy garażowe, wideodomofony, produkty kontroli dostępu oraz system Smart Home. 

Udział w imprezach branżowych jest dla nas niezwykle istotny, ponieważ bardzo doceniamy możliwość bezpośredniego kontaktu z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami. Nasze uczestnictwo w tegorocznych targach Warsaw Security Expo i Eltrox Technology Expo było wspaniałą okazją do zaprezentowania naszego szerokiego portfolio rozwiązań automatyki budynkowej do zarządzania domem, a także do zbadania potrzeb naszych klientów i podzielenia się z nimi najnowszymi możliwościami naszych inteligentnych rozwiązań i ekosystemu produktów. Takie doświadczenia są dla nas bardzo cenne i pozwalają nam nieustannie rozwijać nasze produkty, jak i samą firmę – powiedział Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska i Prezes Zarządu FIBARO (marki firmy Nice). 

Warsaw Security Expo to nowe wydarzenie branżowe, którego celem jest zgromadzenie czołowych firm, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem zabezpieczeń i ochrony w Polsce i całym regionie środkowo-wschodniej Europy. Targi oferują doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych, prezentacji innowacyjnych technologii oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Warsaw Security Expo to miejsce, gdzie innowacje spotykają się z praktycznym zapotrzebowaniem. Targi były niepowtarzalną okazją do wysłuchania wielu ciekawych wystąpień panelowych. Ze strony Nice, Wojciech Jankowski, Head of Presales Business Support, opowiedział o systemach inteligentnego domu w kontekście ochrony mienia oraz osób.

   

Eltrox Technology Expo to innowacyjne, bezpłatne wydarzenie branży automatyki użytkowej. Jest dedykowane szerokiemu gronu: instalatorów, monterów, integratorów systemów, projektantów oraz przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie zabezpieczeń obiektów, elektrotechniki, elektryki, fotowoltaiki oraz budownictwa. Główna idea wydarzenia to połączenie instalatorów i producentów. Targi stworzyły przestrzeń dla owocnych relacji biznesowych, rozszerzenia wiedzy każdego uczestnika oraz dla wsparcia w rozwoju ich biznesu. 

Oprócz przestrzeni targowej na gości czekały dwie sceny: technologiczna, na której swoje prezentacje przedstawili sponsorzy wydarzenia, oraz główna, gdzie można się było spotkać z ekspertami świata biznesu i ekonomii. Wydarzenie poprowadził Hubert Urbański, a przedstawiciel Nice Polska, Przemysław Kwiatkowski, przedstawił prezentację pt. „Yubii – automatyczny dom Nice”, w której skupił się na korzyściach płynących z zastosowania urządzeń Nice Smart Home związanych z redukcją kosztów eksploatacyjnych. Słuchacze dowiedzieli się jak korzystanie z urządzeń Smart Home w domu zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Przemyślane zarządzanie automatyką domową staje się obecnie ważnym trendem, w którym Nice prezentuje się jako lider na rynku światowym.

Redaktor:

Nice Polska Sp. z o.o.
05-800, Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
fax.: 022 7594022