Reklama
Wyświetlenia 3892
18 października 2023

Nowość w ofercie illbruck: płynny wariant szczelnego montażu okien

Nowość w ofercie illbruck: płynny wariant szczelnego montażu okien
fot. illbruck | Nowość w ofercie illbruck: płynny wariant szczelnego montażu okien

Dostawca informuje o rozszerzeniu oferty illbruck o nowy wariant szczelnego systemu montażu okien, oparty o zastosowanie innowacyjnej, pierwszej aktywnej membrany płynnej LD926 do złączy okiennych.

Dzięki właściwości zmiennego oporu dyfuzyjnego, zależnego od poziomu wilgotności przy membranie, zapewnione jest ciągłe osuszanie warstwy izolacyjnej złącza przez cały rok (rekomendowana piana montażowa FM330 w zestawie), bez względu na warunki klimatyczne i wilgotnościowe otoczenia. Właściwość ta sprawia, że możliwe jest zastosowanie tej samej, aktywnej powłoki po obu stronach złącza jednocześnie. Rozwiązanie o takiej funkcjonalności, znane było dotąd jedynie z technologii membran tekstylnych illbruck Duo.

Powyższy system doskonale nadaje się do stosowania zarówno przy wymianach okien, o czym szerzej w dedykowanym materiale informacyjnym, jak i montażu okien w nowych budynkach. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami w poświęconej nowemu wariantowi broszurze, znajdującej się stronie internetowej www.illbruck.com lub w tej broszurze

Jesteśmy przekonani, że dysponując odpowiednio szeroką i zróżnicowaną gamą profesjonalnych rozwiązań illbruck sprostają Państwo nawet najtrudniejszym wymaganiom montażowym. Wszelkie pytania prosimy kierować do właściwego dla lokalizacji Państwa firmy Doradcy Techniczno-Handlowego tremco illbruck i/lub do Działu Obsługi Klienta illbruck (tel. 12 665 33 08) – zachęcają do kontaktu przedstawiciele tremco illbruck.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
tremco illbruck Sp. z o.o.
31-234, Kraków
ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13
tel.: + 48 12 665 33 08
fax.: +48 12 446 00 06