Reklama
Wyświetlenia 3689
17 października 2023

Yawal ma Seaside w standardzie

Yawal ma Seaside w standardzie
fot. Yawal | Yawal ma Seaside w standardzie

Rozważasz zakup systemów profili aluminiowych do okien i drzwi dla strefy narażonej na szkodliwe czynniki atmosferyczne – np. nadmorskiej? Albo po prostu chcesz zapewnić maksymalną trwałość powłoki lakierowanej proszkowo w swoich oknach i drzwiach z aluminium? 

Koniecznie przyjdź do Yawal, ponieważ u nas już w standardzie zapewniamy certyfikowane przez Qualicoat malowanie proszkowe w technologii Seaside. Nie słyszałeś o Seaside? Nie szkodzi, choć to ważne kryterium wyboru stolarki aluminiowej dla świadomego producenta i klienta – mówią przedstawiciele Yawal.

Co to oznacza dla inwestora i dla producenta? Gwarancja trwałości lakierowania proszkowego profili aluminiowych kontrolowana i dokumentowana według zaleceń normy Qualicoat Seaside. Dlaczego Yawal to podkreśla? Ponieważ nie wszyscy producenci systemów aluminiowych dają takie wykonanie profili... w standardzie.  

Malowanie proszkowe w takiej rygorystycznej procedurze to dodatkowe czynności, czas i przede wszystkim decyzja organizacji, że bierze odpowiedzialność za najwyższą jakość przygotowania powierzchni. Dzięki temu uzyskujemy wyjątkową odporność naszych profili na korozję, nawet w trudnych warunkach, szczególnie nadmorskich, stąd nazwa certyfikatu Seaside. Co więcej, okna, drzwi, fasady YAWAL z Seaside w standardzie zachowują swój pierwotny wygląd i kolor przez długie lata – tłumaczą przedstawiciele Yawal.

Certyfikacja Seaside świadczy również o tym, że proces obróbki aluminium w Yawal S.A. jest realizowany z najwyższymi standardami branżowymi. Trawienie aluminium, eliminujące warstwy tlenków odpowiedzialnych za korozję, a następnie przygotowywanie powierzchni do malowania, aby osiągnąć optymalną porowatość, to tylko niektóre z zaawansowanych etapów obróbki. Takie rozwiązania odpowiadaj najbardziej rygorystycznym standardom, takim jak klasy korozyjności C4 i C5. 

A co, jeżeli dostawca profili nie zapewnia obróbki Seaside w standardzie? Profile aluminiowe bez takiej obróbki i ochrony mogą stać się podatne na korozję, zwłaszcza w warunkach intensywnej ekspozycji na solne powietrze. Powoduje to nieestetyczne plamy, utratę koloru, a w skrajnych przypadkach nawet uszkodzenia strukturalne. 

W wielu miejscach technologia Seaside traktowana jest jako dodatek, za który trzeba dopłacić. W Yawal S.A. Seaside jest standardem. Każdy klient, wybierając produkty Yawal, korzysta z tej zaawansowanej technologii bez dodatkowych kosztów, otrzymując najwyższą jakość powłok lakierniczych.  

Redaktor:

YAWAL Spółka Akcyjna
42-284, Herby
Lubliniecka 36
tel.: 034 352 88 00
fax.: 034 357 41 42