Reklama
Wyświetlenia 4257
17 października 2023

Mobilny showroom D+H odwiedzi Polskę

Mobilny showroom D+H odwiedzi Polskę
fot. D+H | Mobilny showroom D+H odwiedzi Polskę

W dniach 25-26 października – podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki – D+H Polska prezentować będziemy swoje rozwiązania z zakresu automatyki okiennej. Specjalnie na to wydarzenie z centrali firmy z Niemiec przyjedzie mobilny showroom.

W nietypowej przestrzeni, specjalnie zaadaptowanego morskiego kontenera, D+H Polska zaprezentuje innowacyjne rozwiązania z zakresu sterowania oknami. Wśród nich znajdą się m.in. okna lamelowe uzbrojone w kompaktowe siłowniki, trapezowe okno dachowe czy stolarkę z równolegle wysuwanym skrzydłem okiennym i ukrytymi siłownikami oraz ryglatorami.  

Ogólnopolskie Forum Stolarki od ponad 15 lat jest platformą wymiany myśli managerów związanych z polską branżą stolarki otworowej. W trakcie najbliższego OFS-u uczestnicy będą szukali odpowiedzi na pytania, jak długo nasza branża może konkurować niskimi kosztami produkcji, czy jesteśmy w stanie wypracować nowe przewagi na rynkach międzynarodowych, czy mamy jakieś rezerwy w poprawie wydajności, a także, czy zielona transformacja to zagadnienie dla „eko-świrów” czy może obszar, który dotknie każdego przedsiębiorcę w naszej branży.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
D+H Polska sp. z o.o.
51-180, Wrocław
ul. Polanowicka Północna 8
tel.: 071 3235250