Reklama
Wyświetlenia 4069
16 października 2023

Bramy przemysłowe w ofercie firmy PAGEN

Bramy przemysłowe w ofercie firmy PAGEN
fot. PAGEN | Bramy przemysłowe w ofercie firmy PAGEN

Firma PAGEN, wykorzystując wieloletnie doświadczenie w produkcji okien, drzwi, rolet i bram garażowych oraz możliwości zakładu produkcyjnego, wprowadziła do oferty bramy przemysłowe, znajdujące zastosowanie w obiektach komercyjnych i przemysłowych. 

Bramy przemysłowe małopolskiego producenta wykonane są z wysokiej jakości paneli o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową, które mogą być wyposażone w przeszklone panele aluminiowe. Firma oferuje cztery sposoby prowadzenia bramy, umożliwiając montaż w budynkach zarówno z niskim, jak i wysokim nadprożem (standardowe prowadzenie, niskie nadproże, wysokie prowadzenie z obniżonym wałem oraz pionowe prowadzenie z obniżonym wałem). 

Bramę możemy także wyposażyć w furtkę z funkcjonalnym progiem aluminiowym o wysokości 170 mm. Posiada ona magnetyczny system nadzoru, który blokuje funkcjonowanie napędu przy otwartej furtce. Dodatkowo mamy możliwość zainstalowania samozamykacza.

Tworzymy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców, a dbając o detale ich wykończenia bazujemy na doświadczeniu w produkcji bram garażowych do domów dla Klientów indywidualnych. Chcemy w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje nowoczesna technologia, a jednocześnie nadać  indywidualny styl tworzonym produktom. Myślimy o przyszłości, planujemy długoterminowo i przywiązujemy dużą wagę do jakości. Poszukujemy trwałych rozwiązań konstrukcyjnych, które w pełni odpowiadają potrzebom współczesnego biznesu – powiedział Sebastian Sosin, Dyrektor Produkcji firmy PAGEN.

Bramy przemysłowe w ofercie firmy PAGEN

W bramach przemysłowych firmy PAGEN szczególnie zadbano o bezpieczeństwo użytkowników, wyposażając je m.in. w zabezpieczenie w przypadku pęknięcia sprężyny i linki, detektor ruchu, fotokomórki przemysłowe, kurtynę świetlną, lampy sygnalizacyjne i ostrzegawcze, a także napęd i rygiel ręczny na wypadek braku zasilania. 

Bramy przemysłowe w ofercie firmy PAGEN

Bramę wyposażono w napęd SOMMER GIGAcontrol, który cechuje się samoczynnym rozpoznaniem i dostosowaniem kierunków obrotu silnika, 5-pozycyjnym wyświetlaczem tekstowy LCD z dynamicznym menu, zapewniającym łatwe programowanie oraz kontrolą dostępu do menu sterowania. Napęd współpracować może z kasetą sterującą, włącznikiem kluczykowym i 2-kanałowym pilotem.

» Więcej informacji na stronie pagen.pl/pl/bramy-przemyslowe 

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
PAGEN SP. Z O.O.
32-864, Gnojnik
Gnojnik 699
tel.: +48 14 68 69 919
fax.: +48 14 63 93 116