Reklama
Wyświetlenia 4136
12 października 2023

Nowa strona wisniowski.pl – połącz się z tym, co najlepsze

Nowa strona wisniowski.pl – połącz się z tym, co najlepsze
fot. WIŚNIOWSKI | Nowa strona wisniowski.pl – połącz się z tym, co najlepsze

Startuje nowa strona internetowa firmy WIŚNIOWSKI. To znaczący krok w cyfrowej transformacji marki, mający na celu zaoferowanie ulepszonych doświadczeń zakupowych. To także zaproszenie do świata produktów: bram, okien, drzwi i ogrodzeń, które zamówić można w Internecie, jak i w 2500 salonach handlowych na świecie.  

 

Nowa strona internetowa obejmuje szeroki asortyment w ramach licznych kolekcji z czterech obszarów produktowych: bram, okien, drzwi i ogrodzeń. Została odświeżona pod względem designu, zyskując udoskonaloną nawigację. Witrynę wzbogacono o rozszerzoną liczbę inspiracji. Komunikacja poprowadzona została w taki sposób, by użytkownicy mogli lepiej zrozumieć techniczne parametry produktów. 

Marka posługuje się przyjaznym dla Klienta językiem, który pokazuje nie tylko cechy oferowanego asortymentu, ale także konkretne benefity z nich wynikające. Intuicyjna wyszukiwarka salonów marki, pozwala na udostępnienie swojej lokalizacji i szybkie znalezienie najbliższego sklepu w okolicy. 

Aby na bieżąco śledzić najnowsze trendy i kolekcje WIŚNIOWSKI, klienci mogą zapisać się do newslettera, co dodatkowo usprawni proces zakupowy: od znalezienia odpowiedniego produktu na stronie internetowej po dokonanie zakupu w wybranym przez nich salonie lub poprzez sklep internetowy. 

 

Z radością ogłaszamy uruchomienie nowej strony internetowej w Polsce. Chcemy w ten sposób ułatwić klientom zapoznanie się z ofertą marki poprzez prezentację znacznie szerszego asortymentu online, umożliwiając przeglądanie i sprawdzenie możliwości personalizacji jeszcze przed wizytą w salonie. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie doświadczenia klientów WIŚNIOWSKI, a strona internetowa jest niewątpliwie jednym z kluczowych przestrzeni relacji marka-klient. Nowa odsłona witryny oferuje w tej sferze szereg dodatkowych możliwości – mówi Agnieszka Mazur, dyrektor zarządzająca marketingiem globalnym.  

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
WIŚNIOWSKI spółka z o.o. S.K.A
33-311, Wielogłowy
Wielogłowy 153
tel.: 18/44 77 111
fax.: 18/44 77 110