Reklama
Wyświetlenia 3775
12 października 2023

DOBROPLAST wspiera Koalicję Termomodernizacji – rusza drugi etap inicjatywy

DOBROPLAST wspiera Koalicję Termomodernizacji – rusza drugi etap inicjatywy
fot. DOBROPLAST | DOBROPLAST wspiera Koalicję Termomodernizacji – rusza drugi etap inicjatywy

Koalicja Termomodernizacji, inicjatywa skupiająca firmy działające w branży budowlanej i energetycznej, ma na celu wspieranie właścicieli budynków w poprawie ich efektywności energetycznej. 

W ramach II etapu tej inicjatywy firmy członkowskie uczestniczą w szkoleniach i kursach dotyczących dotacji oraz programów wsparcia, takich jak „Czyste Powietrze”, „Ciepłe Mieszkanie” oraz „Mój Prąd”. Dzięki zdobytej wiedzy firmy te stają się profesjonalnymi doradcami ds. dotacji, co pozwala im pomagać klientom w pozyskiwaniu funduszy na termomodernizację swoich budynków.

Inwestycje w termomodernizację – dostępność i opłacalność

Ważnym aspektem udziału w Koalicji Termomodernizacji jest możliwość pozyskania dofinansowań z programów, które wspierają działania związane z efektywnością energetyczną. Firma Dobroplast, jako uczestnik tej inicjatywy, oferuje swoim klientom dostęp do tych programów, umożliwiając im skorzystanie z różnych form wsparcia finansowego. Dzięki temu inwestycje w termomodernizację stają się bardziej dostępne i opłacalne.

Anna Augustynowicz, Dyrektor Sprzedaży Krajowej Dobroplastu, podkreśla, że firma jest zaangażowana w zrównoważony rozwój i dbanie o przyszłe pokolenia. Udział w Koalicji Termomodernizacji to dla Dobroplastu nie tylko okazja do zwiększenia sprzedaży i zaufania klientów, ale także sposób na aktywne wspieranie projektów związanych z ochroną środowiska. Firma jest przekonana, że to strategiczne podejście przyniesie korzyści zarówno jej klientom, jak i całej planecie.

„Ciepłe Mieszkanie” i „Mój Prąd”

II etap Koalicji Termomodernizacji nie tylko kontynuuje działania z pierwszego etapu, ale także wprowadza nowe zagadnienia, takie jak programy „Ciepłe Mieszkanie” i „Mój Prąd”, a także kursy dla audytorów energetycznych. To oznacza, że uczestnicy Koalicji będą jeszcze lepiej przygotowani do wspierania klientów w realizacji projektów termomodernizacyjnych.

Jeśli chcesz skorzystać z oferty firmy Dobroplast w zakresie termomodernizacji i dofinansowań, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony (dobroplast.pl/program-czyste-powietrze-3-0), gdzie znajdziesz szczegółowe informacje odnośnie możliwości otrzymania dofinansowania. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem budynku, czy audytorem energetycznym, to inicjatywa, którą warto wesprzeć dla dobra naszej planety i przyszłych pokoleń.

Redaktor:

DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.
18-300, Zambrów
Stary Laskowiec 4
tel.: +48 86 276 35 00