Reklama
Wyświetlenia 3872
5 października 2023

FAKRO wyróżnione Certyfikatem Wiarygodności

FAKRO wyróżnione Certyfikatem Wiarygodności
fot. FAKRO | FAKRO wyróżnione Certyfikatem Wiarygodności

Spółka FAKRO została wyróżniona certyfikatem wiarygodności. Na podstawie analizy przeprowadzonej przez Międzynarodową Wywiadownię Gospodarczą Creditreform na dzień 15 września uzyskała znakomitą zdolność płatniczą na poziomie 140 punktów.

FAKRO osiągnęło najwyższy wynik, ponieważ uplasowało się w kategorii „Znakomita wartość płatnicza”, która oscyluje pomiędzy 100 a 149 punktów. Certyfikat Wiarygodności Creditreform jest dokumentem potwierdzającym wiarygodność płatniczą i zdolność kredytową firmy. Przyznawany jest przez Creditreform na podstawie analizy kilkunastu parametrów i wskaźników uwzględnionych w raporcie o wiarygodności.

Audytorzy do oceny firmy wzięli pod uwagę następujące cechy wpływające na wartość Indeksu Zdolności Płatniczej: sposób płatności, ocena zdolności kredytowej, ocenę rozwoju przedsiębiorstwa, stan zamówień, formę prawną, branżę, wiek firmy, obrót, produktywność (obrót na 1 zatrudnionego), liczbę zatrudnionych, kapitał własny, obrót kapitału, zwyczaje płatnicze przedsiębiorstwa, zwyczaje płatnicze klientów, strukturę udziałowców. Metoda obliczania Indeksu została stworzona przez Creditreform w Niemczech przy współpracy ze specjalistami z zakresu finansów i ekonomii przedsiębiorstw.

Wyróżnienie w obszarze płatności to potwierdzenie, że FAKRO dba nie tylko o jakość produktów i usług, ale także warunki i komfort pracy pracowników. Współpracujemy z naszymi dostawcami, budując długofalowe relacje oparte na zaufaniu i wiarygodności, dlatego też szanujemy ich czas i pieniądze – komentuje Agnieszka Kronenberger, Członek Zarządu ds. Finansowych FAKRO.

FAKRO wyróżnione Certyfikatem Wiarygodności

Creditreform jest obecnie jedną z najstarszych i największych w Europie organizacji zajmujących się gromadzeniem, analizą oraz dostarczaniem informacji o moralności płatniczej firm, prowadzeniem windykacji należności w kraju i za granicą, marketingiem adresowym oraz monitoringiem płatności. Celem działalności firmy jest minimalizowanie ryzyka działalności swoich Klientów poprzez dostarczanie wiarygodnej i rzetelnej informacji o ich partnerach biznesowych.

Redaktor:

FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33