Reklama
Wyświetlenia 3795
5 października 2023

DRUTEX Najlepszym Pracodawcą na Pomorzu

DRUTEX Najlepszym Pracodawcą na Pomorzu
fot. DRUTEX | DRUTEX Najlepszym Pracodawcą na Pomorzu

DRUTEX najlepszy w rankingu Złota Setka Pomorza, przygotowywanym przez „Dziennik Bałtycki”. W tym roku firma obroniła też tytuł najlepszego pracodawcy w branży budowlanej w rankingu miesięcznika „Forbes”.

DRUTEX zatrudnia blisko cztery tysiące osób i jest nie tylko jednym z największych pracodawców w regionie, ale także jednym z najbardziej cenionych, co potwierdzają kolejne zdobywane od lat tytuły, w tym otrzymanie ostatnio Najlepszego Pracodawcy w rankingu „Dziennika Bałtyckiego” – Złota Setka Pomorza.

Wszyscy nasi pracownicy są częścią drużyny DRUTEX. Mamy wspaniały zespół, który reprezentuje ponad 100 zawodów: od operatorów linii produkcyjnych, kierowców, serwisantów, po inżynierów, automatyków, elektryków, chemików, elektroników, programistów, informatyków, pracowników biurowych czy technologów Każdy ma swój udział w budowaniu pozycji i znaczenia marki DRUTEX, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie – mówi Adam Leik, dyrektor ds. kadr w firmie DRUTEX. 

Najlepszy pracodawca w branży budowalnej w całym kraju

W tym roku DRUTEX obronił też tytuł przyznawany przez miesięcznik „Forbes”, zostając drugi rok z rzędu najlepszym pracodawcą w kategorii „Budownictwo”. W tym rankingu bierze udział czołówka polskiego biznesu. Tak było i w tegorocznej edycji – po raz drugi z rzędu zwycięskiej dla firmy DRUTEX.

Coraz częściej rekrutujemy specjalistów również z innych regionów, co jest najlepszym potwierdzeniem tego, że jesteśmy pożądanym pracodawcą nie tylko w skali województwa pomorskiego. Poza stabilnym zatrudnieniem, oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki wachlarz benefitów, w tym m.in. karty MultiSport, dofinansowanie żłobków i przedszkoli, półkolonie i dopłaty do wypoczynku dla dzieci, vouchery medyczne, pakiety świąteczne czy dodatkowy, dedykowany pracownikom fundusz emerytalny – dodaje Adam Leik.

DRUTEX corocznie inwestuje setki milionów złotych w nowoczesne powierzchnie produkcyjne i biurowe, innowacyjny park maszynowy, najnowocześniejsze technologie oraz własną flotę transportową, tworząc kolejne, atrakcyjne miejsca pracy.

Redaktor:

DRUTEX S.A.
77-100, Bytów
ul. Lęborska 31
tel.: 059 8229101
fax.: 059 8229103