Reklama
Wyświetlenia 3916
4 października 2023

Nowa seria paneli drzwiowych Dindecor do systemów PIVOT

Nowa seria paneli drzwiowych Dindecor do systemów PIVOT
fot. DINDECOR | Nowa seria paneli drzwiowych Dindecor do systemów PIVOT

Firma DINDECOR prezentuje PIVOT Line. Poznaj innowacyjną ofertę na rynku stolarki drzwiowej.

Wypełnienia drzwiowe wykonane m.in. z aluminium, szkła lub spieku kwarcowego, zdobione delikatnie, minimalistycznie, klasycznie, nowocześnie albo ekskluzywnie z zastosowaniem złotych wzorów i satynowego wykończenia – to tylko część najnowszej serii paneli drzwiowych firmy Dindecor, przeznaczonej do zastosowania w systemach PIVOT. 

Premierowa linia produktów Dindecor to innowacyjna seria wypełnień przeznaczonych dla drzwi z systemem PIVOT. 

Skupiliśmy się na tym, aby dostarczyć klientom gotowe narzędzie sprzedażowe dla systemów drzwi z technologią PIVOT, czyli z przesuniętą osią obrotu. Przygotowaliśmy szeroką i różnorodną ofertę aż 17 modeli o nowej, unikatowej stylistyce, dostosowanych do dużych rozmiarów drzwi z technologią PIVOT. To zupełna nowość na rynku stolarki drzwiowej –  mówi Paweł Karczmarz, właściciel firmy Dindecor. 

Różnorodność PIVOT Line kluczem do sukcesu rynkowego 

PIVOT Line

System PIVOT wyróżnia się m.in. brakiem tradycyjnych zawiasów i widocznych elementów konstrukcyjnych, co nadaje drzwiom nie tylko nowoczesny, ale i niezwykle elegancki wygląd. 

Wypełnienia drzwiowe Dindecor z serii PIVOT Line zaprojektowane zostały tak, aby maksymalnie wykorzystać wyróżniki systemu PIVOT. Dodatkowo wysoka jakość materiałów i precyzja wykończenia paneli dają gwarancję trwałości i elegancji na wiele lat.

Odpowiadając na najnowsze trendy w architekturze, proponujemy klientom nowe wzornictwo dedykowane systemom PIVOT. Produkujemy wielkoformatowe panele w wymiarze do 1900 x 3900 mm, które sięgają od podłogi do sufitu. Nasze konstrukcje wyróżniają się wielkością, dzięki czemu w oryginalny i zjawiskowy sposób zdobią takie budynki, jak domy jednorodzinne czy nowoczesne biurowce – dodaje Paweł Karczmarz. 

Mocną stroną PIVOT Line jest też niewątpliwie nowoczesna technologia tworzenia paneli, w efekcie czego drzwi, mimo imponującej powierzchni, są niezwykle łatwe i wygodne w użytkowaniu. Dodatkowo zastosowanie nowoczesnych uchwytów z wykorzystaniem elektroniki lub zintegrowanych z panelem dodaje im elegancji i ponadczasowego charakteru. W pochwycie zamontować można takie elementy, jak podświetlenie LED w różnych  kolorach, czytnik linii papilarnych czy sensor dotyku.

PIVOT Line

 

Warto podkreślić, że panele z serii PIVOT Line można zastosować we wszystkich dostępnych obecnie na rynku systemach aluminiowych drzwi pivot. Modele zostały zaprojektowane w ten sposób, żeby idealnie współgrać z zamkami i akcesoriami stosowanymi w tego typu konstrukcji. 

» Poznaj serię PIVOT Line 

Redaktor:

Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Angielski
DINDECOR Sp. z o.o.
32-005, Niepołomice
Grabska 12
tel.: 508 393 161