Reklama
Wyświetlenia 4216
3 października 2023

Studio W otwiera się na Rozmowy za Otwartymi Drzwiami

Studio W otwiera się na Rozmowy za Otwartymi Drzwiami
fot. WIŚNIOWSKI | Studio W otwiera się na Rozmowy za Otwartymi Drzwiami

Jak wybudować dom krok po kroku? Jak dobrać do niego okna? Na co zwrócić uwagę wybierając bramę garażową? Na te i inne nurtujące pytania znajdziesz odpowiedź w cyklu „Rozmowy za otwartymi drzwiami” z ekspertami WIŚNIOWSKI, dostępnym na platformie YouTube.

W serii Rozmowy za Otwartymi Drzwiami zwracana jest uwaga na najczęściej zadawane pytania i wątpliwości początkującego Inwestora. To właśnie dylematy, przed którymi stają budujący czy remontujący domy stały się zaczynem do przygotowania krótkich, przystępnych i wygodnych w odbiorze odcinków Studia W.

Dodatkowo działania komunikacyjne osadzone wokół Rozmów za Otwartymi Drzwiami podkreślają ekspercki charakter marki WIŚNIOWSKI, chętnej do dzielenia się wiedzą i 35-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Prowadzącym serię rozmów jest Jakub Leśniak, menedżer ds. szkoleń produktowych.

W pierwszym odcinku Rozmów za Otwartymi Drzwiami z pytaniami od internautów zmierzył się Marcin Strzelec, dyrektor zarządzający grupą produktową bramy garażowe. Jeśli zastanawiasz się zatem, jaką bramę garażową wybrać i czym kierować się przy wyborze bramy garażowej, ten odcinek jest dla Ciebie.

Czy wizja, że roboty zastąpią ludzi jest realna? W drugim odcinku Studia W dowiesz się więcej o procesach automatyzacji i robotyzacji w rozmowie z Tomaszem Długopolskim, dyrektorem rozwoju technologicznego.

W trzecim odcinku wzięty został na warsztat temat budowy domu, który, jak wiemy, jest niemałym wyzwaniem dla początkującego Inwestora. W 25-minutowej rozmowie poruszane są tematy ważnych etapów i formalności. By dowiedzieć się więcej, posłuchajcie eksperta – Wojciecha Dobosza, inżyniera budowy i administratora obiektów WIŚNIOWSKI.

Kolejny odcinek przy udziale Janusza Muchy, specjalisty ds. szkoleń produktowych WIŚNIOWSKI, bierze na tapetę etap montażu (najważniejszy w całym procesie budowy) i pokazuje, co może się wydarzyć przy współpracy z nieodpowiednim fachowcem.

Stan surowy otwarty i co dalej? Czas na okna! W przedostatnim odcinku serii „Za otwartymi drzwiami” dowiesz się, na co zwrócić szczególną uwagę. Na pytania klientów odpowiada Ireneusz Wierciak, kierownik grupy produktowej stolarka stalowa i aluminiowa WIŚNIOWSKI.

Szósty odcinek rozmów w Studiu W omawia najtrudniejsze, najszersze, najwyższe, największe, najdłuższe, najładniejsze... i najciekawsze inwestycje marki WIŚNIOWSKI. Gościem odcinka jest Czesław Matląg, dyrektor sprzedaży i rozwoju inwestycji.

W cyklu rozmów z ekspertami marki WIŚNIOWSKI ukażą się w najbliższym czasie jeszcze dwa wyjątkowe odcinki. Aby być na bieżąco z nowościami wideo, zasubskrybuj kanał marki.

  

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
WIŚNIOWSKI spółka z o.o. S.K.A
33-311, Wielogłowy
Wielogłowy 153
tel.: 18/44 77 111
fax.: 18/44 77 110