Reklama
Wyświetlenia 4057
3 października 2023

FAKRO wyróżnione tytułem Windoor Foreign Investment Award

FAKRO wyróżnione tytułem Windoor Foreign Investment Award
fot. FAKRO | FAKRO wyróżnione tytułem Windoor Foreign Investment Award

FAKRO znalazło się gronie firm wyróżnionych przez Stolarka VIP, otrzymując tytuł Windoor Foreign Investment Award. Uroczyste ogłoszenie laureatów odbyło się na VIII Międzynarodowym Forum Stolarki VIP. Podczas uroczystej gali FAKRO reprezentował Paweł Muszyński, Dyrektor Regionalny.

Wydarzenie zgromadziło w jednym miejscu kilkadziesiąt producentów okien i drzwi, dostawców komponentów, dystrybutorów oraz ekspertów. Konferencja okazała się być nie tylko świetnym miejscem do wymiany wiedzy i doświadczeń, ale również doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Tytuł Windoor Foreign Investment Award jest potwierdzeniem wysokiej jakości produktów oraz innowacyjnego podejścia do biznesu.

Eksport jest jednym z kluczowych czynników napędzających wzrost gospodarczy, przyczynia się do tworzenia miejsc pracy i rozwijania potencjału gospodarczego kraju. To nasz wkład w rozwój polskiej gospodarki – komentuje Paweł Muszyński.

VII Międzynarodowe Forum Stolarki VIP odbyło się w dniach 20-21 września br. w Hotelu Lamberton w Ołtarzewie k. Warszawy.

Redaktor:

FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33