Reklama
Wyświetlenia 4659
2 października 2023

Marka LECADA podąża za trendami rynkowymi

Marka LECADA podąża za trendami rynkowymi
fot. LECADA | Marka LECADA podąża za trendami rynkowymi

Podążając za trendami, LECADA rozumie wielkość dosłownie, dlatego firma powiększyła park maszynowy o urządzenie CNC o polu roboczym 2000 x 4000. Dzięki temu od września w stałej sprzedaży producent posiada panele drzwiowe o wielkości do 1900 x 3800. 

Wzory idealne dla drzwi PIVOT i panelowych drzwi wielkoformatowych LECADA zawarła w katalogu dostępnym na lecada.com.pl/panele-drzwiowe/panele-aluminiowe/modern. Klienci partnerów LECADA oraz dealerzy mogą także zwizualizować drzwi w konfiguratorze dostępnym na app.lecada.com.pl. Partnerzy uzyskują bezpłatny dostęp do zleceń poprzez zalogowanie się na dedykowany dla nich serwer. 

LECADA promuje hasło „drzwi bez barier”, dlatego producent służy rozwiązaniami technicznymi w konstrukcji, formie i funkcjonalności drzwi w każdym formacie, szczególnie wymagającymi specjalnych wypełnień skrzydła: oświetlone, dźwiękowe, zautomatyzowane, przeciwpożarowe, przeciwpromienne RTG i inne. Producent szczyci się również faktem, że na wybrane wzory z katalogów Modern i Basic, systemy i kolory termin realizacji wynosi tylko dwa tygodnie.

Hitem w ofercie LECADA na jesień 2023 jest wypełnienia drzwiowe z ukrytym podświetlanym pochwytem. Warto podkreślić, że wszystkie zamówione panele z ukrytym pochwytem, lakierowanym w kolorze skrzydła, otrzymają gratis wybrane oświetlenie LED w ciepłym lub zimnym kolorze. Promocja potrwa do 6.12.2023 roku. 

Redaktor:

Lecada
42-500, Będzin
ul. Kościuszki 46
tel.: 32 724 33 28