Reklama
Wyświetlenia 3908
29 września 2023

Tremco illbruck z nagrodą na VIII Międzynarodowym Forum Stolarki

Tremco illbruck z nagrodą na VIII Międzynarodowym Forum Stolarki
fot. tremco | Tremco illbruck z nagrodą na VIII Międzynarodowym Forum Stolarki

Tremco illbruck, firma z ponad 60-letnim doświadczeniem w klejeniu i uszczelnianiu złączy okien, drzwi i fasad w budownictwie energooszczędnym i pasywnym, otrzymała na VIII Międzynarodowym Forum Stolarki nagrodę w konkursie „Złota 15”. Jest to wyróżnienie przyznawane przez Stolarka VIP zagranicznym firmom, które w ostatnich 25 latach miały największy wpływ na rozwój polskiej stolarki.

VIII Międzynarodowe Forum Stolarki organizowane przez Stolarka VIP odbyło się w dniach 20-21 września w Ołtarzewie koło Warszawy. Podczas dwudniowej konferencji branżowej ogłoszono wyniki plebiscytu „Złota 15 zagranicznych firm”. Wyróżnienia, m.in. dla dostawców maszyn, urządzeń, systemów, komponentów i akcesoriów, przyznano na podstawie anonimowej ankiety branżowej, w której uczestniczyło 330 użytkowników – producentów, dystrybutorów, przedstawicieli salonów stolarki i mediów.

Firma Tremco illbruck została nagrodzona w konkursie „Złota 15 zagranicznych firm” w kategorii „Chemia budowlana, systemy montażowe do okien, drzwi i fasad”. W uzasadnieniu tego wyróżnienia podkreślono, że jest ono wyrazem uznania dla „wyjątkowych zasług poniesionych na rzecz rozwoju polskiej branży stolarki otworowej ostatnich dekad, w tym w szczególności za innowacyjne rozwiązania produktowe, najlepszy know-how, innowacyjny marketing i najlepsze praktyki biznesowe, które pozwoliły polskim producentom okien na dynamiczny rozwój i podbój wielu rynków Europy i świata”.

Nagrodę dla firmy Tremco illbruck odebrali Mariusz Palenica, dyrektor zarządzający Tremco illbruck Sp. z o.o. i Łukasz Augustyniak, Product & Marketing Manager marki illbruck.

Wyróżnienie w plebiscycie Stolarka VIP ma dla nas szczególną wagę, ponieważ wynika z opinii i wskazań klientów – firm, które współpracują lub mają doświadczenia we współpracy z wieloma firmami. Staramy się, aby okna i fasady w zakresie uszczelnienia były montowane prawidłowo, a klienci uzyskiwali od nas najlepsze możliwe wsparcie, stosując coraz nowocześniejsze technologie – powiedział Mariusz Palenica, dyrektor zarządzający Tremco illbruck Sp. z o.o.

Tremco illbruck z nagrodą na VIII Międzynarodowym Forum Stolarki

Ta nagroda cieszy nas szczególnie, ponieważ została przyznana w niezależnym głosowaniu osób z branży. Bardzo za nią dziękujemy, stanowi dla nas silną motywację do dalszej intensywnej współpracy z naszymi partnerami rynkowymi na rzecz rozwoju polskiej branży stolarki – dodał Łukasz Augustyniak, Product & Marketing Manager marki illbruck.

Jak podkreślają organizatorzy plebiscytu, około 80% wsadu w produkowanych w Polsce oknach, fasadach, drzwiach czy technikach osłonowych pochodzi z zagranicznych komponentów, produkowanych na zagranicznych systemach, maszynach, szybach i wielu elementach składowych. 

Bez tego nigdy polscy producenci okien, drzwi, bram, rolet nie odnieśliby tak spektakularnych sukcesów i to właśnie dzięki temu najlepsza stolarka produkowana jest właśnie w Polsce, a w konsekwencji jesteśmy eksporterem nr 1 – wyjaśnił Grzegorz Cendrowski, prezes Stolarka VIP.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
tremco illbruck Sp. z o.o.
31-234, Kraków
ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13
tel.: + 48 12 665 33 08
fax.: +48 12 446 00 06