Reklama
Wyświetlenia 4547
29 września 2023

All Windows Group najlepszą drużyną w województwie!

All Windows Group najlepszą drużyną w województwie!
fot. All Windows Group | All Windows Group najlepszą drużyną w województwie!

Drużyna piłkarska All Windows Group wygrała IX Turniej Zakładów Pracy Województwa Opolskiego o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego. To wielkie zwycięstwo było kulminacją ciężkiej pracy i determinacji wszystkich zawodników.

Rok temu nyska drużyna nie wyszła z grupy turnieju i zajęła 12 miejsce. Już wtedy postawili sobie ambitny cel: wrócić za rok i zdobyć puchar Marszałka Województwa! Wspólnie trenowali i uczestniczyli w turniejach, by przygotować się do tego wielkiego wydarzenia. Przed finałem Drużyna All Windows Group postawiła sobie jasny cel: wygrać! 

Kontrolując cały mecz finałowy, z wynikiem 3:2 Team AWG stanął na najwyższym stopniu podium. Warto również wspomnieć o nagrodach indywidualnych przyznanych na turnieju. Krystian Matusz został uznany za najlepszego bramkarza turnieju, podczas gdy Klaudiusz Mikołajczyk zdobył tytuł króla strzelców z sześcioma golami.

Dla Drużyny All Windows Group triumf jest nie tylko dowodem ich talentu i determinację, ale także spełnieniem marzeń, na które pracowali przez cały rok. Gratulujemy tego niezwykłego sukcesu i trzymamy kciuki za przyszłe osiągnięcia na boisku!

Redaktor:

All Windows Group
48-303, Nysa
Karpacka 6
tel.: +48 (77) 4338180