Reklama
Wyświetlenia 4163
28 września 2023

Grupa Kęty S.A. zakupiła kolejne centrum obróbcze od R&D Tech

Grupa Kęty S.A. zakupiła kolejne centrum obróbcze od R&D Tech
fot. R&D Tech | Grupa Kęty S.A. zakupiła kolejne centrum obróbcze od R&D Tech

Grupa Kety S.A. oferuje swoim klientom wysokiej jakości produkty, które są zazwyczaj projektowane pod indywidualne zamówienia i potrzeby klientów. Całość procesu sterowana jest poprzez kastomizowany system zarządzania produkcją, a dzięki stosowanym materiałom i technologiom, które synergicznie oddziałują na efektywność, wyroby producenta utrzymują znakomitą jakość.

Zakupione od firmy R&D Tech centrum to kolejna maszyna, o której jakości będziemy mogli się przekonać. Posiadamy już kilka dużych centrów obróbczych i dzięki m.in. tak wysoko zaawansowanemu technicznie parkowi maszynowemu mamy zapewnioną możliwość wdrażania nowatorskich rozwiązań i produkowania znakomitej jakości wyrobów – stwierdza Marcin Pastuszka, Dyrektor Zakładu Grupa Kęty.

Innowacyjne centrum CNC Comet R6 od R&D Tech to maszyna o dużych możliwościach, charakteryzująca się innowacyjną technologią oraz optymalną wydajnością. Parametry umożliwiają  skrócenie czasu obróbek oraz obróbkę w piątej osi. Zastosowana szklana osłona maszyny zapewnia bezpieczeństwo i komfort pracy operatora. Zintegrowany z osią X magazyn części (usytuowany w dolnej części, poniżej elektrowrzeciona) umożliwia skrócenie czasu operacji wymiany narzędzia. 

Jest on w szczególności przydatny w przypadku frezowania elementu od czoła, co pozwala na uniknięcie ciągłych przejazdów do magazynu. Elektrowrzeciono o mocy 8,5 kW i wysokim momencie obrotowym umożliwia wykonanie skomplikowanych obróbek. Ruchoma płaszczyzna robocza ułatwia załadunek i rozładunek obrabianego profilu i znacznie zwiększa możliwy do obróbki przekrój.

Grupa Kęty S.A. zakupiła kolejne centrum obróbcze od R&D Tech

Chcąc zapewnić najwyższą jakość profili musimy być absolutnie pewni, że zastosowana technologia, jakość maszyn spełniają najwyższe normy. Zielonogórski dostawca maszyn Emmegi to dla naszej firmy partner sprawdzony, którego oferta spełnia wszystkie nasze założenia – podsumowuje Marcin Pastuszka.

Redaktor:

R&D Tech Sp. z o.o.
65-127, Zielona Góra
Kostrzyńska 9
tel.: 068 4557101
fax.: 068 4557102