Reklama
Wyświetlenia 5876
27 września 2023

FAKRO podczas Common Future – Kongres Odbudowy Ukrainy

FAKRO podczas Common Future – Kongres Odbudowy Ukrainy
fot. FAKRO | FAKRO podczas Common Future – Kongres Odbudowy Ukrainy

FAKRO wzięło udział w Common Future – Kongres Odbudowy Ukrainy. Podczas panelu „Forum praktycznych doświadczeń funkcjonowania budownictwa w Ukrainie”, o doświadczeniach polskich firm budowalnych opowiedział Paweł Dziekoński, Wiceprezes Zarządu FAKRO.

Kongres Odbudowy Ukrainy COMMON FUTURE to wstęp do dialogu na temat potrzeb ukraińskiej gospodarki i możliwości, jakie stoją za gotowymi do współpracy polskimi partnerami. Kongres jest przestrzenią dla paneli dyskusyjnych, seminariów, a także networkingu, by jak najlepiej przygotować podłoże prawno-gospodarcze do współpracy przy odbudowie Ukrainy. 

To wydarzenie gospodarcze, które poświęcone jest współpracy między samorządowcami, przedstawicielami strony rządowej oraz polskimi i ukraińskimi przedsiębiorcami, a którego celem jest opracowanie strategii odbudowy Ukrainy. W kongresie uczestniczył także Andrzej Młodnicki, opiekun rynku ukraińskiego w Dziale Eksportu FAKRO.

Kongres odbył się w dniach 21-22 września br. w Poznaniu na terenie MTP – Międzynarodowe Targi Poznańskie, gromadząc prawie 1000 uczestników.

Redaktor:

FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33