Reklama
Wyświetlenia 4140
22 września 2023

Uchwyty serii D od teraz również w kolorze

Uchwyty serii D od teraz również w kolorze
fot. WALA | Uchwyty serii D od teraz również w kolorze

Uchwyty serii D cieszą się dużą popularnością ze względu na wyjątkowy kształt rury. Przekrój profilu o wymiarach Ø45x25mm przywodzi na myśl literę „D”. 

Uchwyty stworzone z tego profilu są bardzo przyjemne w użytkowaniu ze względu na zaokrągloną część, która bardzo wygodnie leży w dłoni. Natomiast płaski front nadaje klasycznego charakteru. Całościowo patrząc na antaby serii D, trzeba przyznać, że wszystkie prezentują się bardzo elegancko, a jednocześnie nietuzinkowo.  

Uchwyt serii D

 

Do tej pory dostępne były różne modele D wykonane ze stali nierdzewnej. Od teraz WALA poszerza ofertę o te same kształty wykonane z aluminium, a co za tym idzie – można je zamówić w dowolnym lakierze z palety RAL. Tutaj w grę wchodzą tylko uchwyty o prosto ściętej zaślepce. Dla przykładu pochwyt DAQ45R w kolorze RAL6005.

Uchwyt serii D

 

Dodatkowo możliwe jest wykończenie popularną i docenianą metodą anodowania. Poniżej DAP10 – efekt anoda czarna szlif F-40, która świetnie wpasowuje się w nowoczesne wnętrza, futurystyczny design oraz loftowe aranżacje. 

 Uchwyt serii D

Pochwyty serii DA można oczywiście wzbogacić systemami kontroli dostępu oraz podświetleniem LED. Antaby wykonane z rury D Ø45x25mm same w sobie posiadają dużo uroku dzięki ergonomicznemu kształtowi. Natomiast jeśli w uchwycie zamontujemy czytnik linii papilarnych lub mikrosensor dotyku oraz punkty LED, to każdy model z tej serii zyska na ekstrawagancji.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
WALA Sp. z o.o.
43-365, Wilkowice
ul. Parkowa 16
tel.: 033 8272390
fax.: 033 8272391