Reklama
Wyświetlenia 4470
22 września 2023

Konferencja DAKO w Nowym Jorku

Konferencja DAKO w Nowym Jorku
fot. DAKO | Konferencja DAKO w Nowym Jorku

Marka DAKO coraz silniej zaznacza swoją obecność na rynku amerykańskim. Doskonałą okazją do zacieśnienia współpracy z kontrahentami zza oceanu oraz nawiązania nowych relacji biznesowych są cykliczne spotkania organizowane przez polskiego producenta w Stanach Zjednoczonych. 

19 września 2023 r. specjaliści marki DAKO po raz kolejny odwiedzili Nowy Jork, aby podczas oficjalnej konferencji przedstawić zalety współpracy z firmą oraz w szczegółach zaprezentować ofertę produktową. Głównym tematem spotkania było omówienie możliwości, jakie daje wybór europejskich rozwiązań w stolarce w amerykańskim budownictwie. 

Część oficjalną zakończył panel dyskusyjny, podczas którego Kierownicy Produktu oraz Specjaliści Sprzedaży odpowiadali na pytania zaproszonych gości, a także wyjaśniali wszystkie kwestie techniczno-produktowe.

Nasze spotkania z kontrahentami ze Stanów Zjednoczonych i Kanady już na stałe zagościły w kalendarzu DAKO. Konferencja to dla nas okazja nie tylko do zaprezentowania nowości ofertowych i omówienia w szczegółach rozwiązań technologicznych, ale przede wszystkim osobistego kontaktu z naszymi obecnymi oraz nowymi Partnerami Biznesowymi. Wspólna kolacja integracyjna, kończąca Konferencję, stworzyła wyjątkową przestrzeń do bliższego poznania, a także rozmów oraz wymiany spostrzeżeń na temat potrzeb amerykańskich i kanadyjskich klientów. Uzyskana wiedza pozwoli nam w jeszcze większym stopniu spersonalizować nasze produkty pod te rynki sprzedaży – Alicja Biedunkiewicz, Dyrektor Handlowy DAKO. 

Wyjątkowo duże zainteresowanie tym wydarzeniem świadczy o tym, że europejska stolarka otworowa w pełni odpowiada wymaganiom i potrzebom amerykańskich klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość i wyjątkowy design. 

Redaktor:

Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Angielski
DAKO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
Al. Piłsudskiego 88
tel.: 018 4492800
fax.: 018 4492888