Reklama
Wyświetlenia 4234
19 września 2023

DELTA – minimalistyczny uchwyt do systemów przesuwnych

DELTA – minimalistyczny uchwyt do systemów przesuwnych
fot. STAC | DELTA – minimalistyczny uchwyt do systemów przesuwnych

Dzisiejsza architektura stara się oferować proste przestrzenie, redukując wszystkie zbyteczne elementy. Istnieje obecnie silna tendencja do minimalizowania oddziaływania wizualnego zamknięć, zarówno w profilach, jak i akcesoriach. Zgodnie z tymi założeniami STAC opracował uchwyty o zredukowanych wymiarach i minimalistycznej estetyce, posiadających wzornictwo zgodne z nową serią okien przesuwnych dostępnych na rynku.

Linia wzornicza DELTA

Proste linie to te, które wytrzymują próbę czasu. Projekt uchwytów skupia się na stylu i charakterze rodziny produktów DELTA. Ograniczone wymiary pozwalają na mniejsze oddziaływanie wizualne i umożliwiają dostosowanie zarówno pod względem optycznym, jak i geometrycznym do każdego rodzaju systemu przesuwnego. Zintegrowana podstawa wewnątrz korpusu uchwytu umożliwia ukrycie podstawy montażowej, stwarzając przejrzystą estetykę bez żadnych linii łączących pomiędzy komponentami.

Uchwyt DELTA FIX i DELTA FLAP

Uruchamiany dynamicznym mechanizmem krzywkowym uchwyt DELTA FLAP jest dostępny zarówno do otwierania lewostronnego, jak i prawostronnego, umożliwiając konfigurację pojedynczą lub podwójną w połączeniu z uchwytem DELTA FIX.

» Prosta instalacja w zależności od strony otwierania systemu.

» Podwójna instalacja wewnętrzno-zewnętrzna przy drzwiach balkonowych z dostępem od zewnątrz i możliwość łączenia z wielopunktowym zamknięciem na klucz w celu pozostawienia zamkniętych drzwi przesuwnych.

» Montaż łączony za pomocą uchwytu krzywkowego (od wewnątrz pomieszczenia) i uchwytu stałego (na zewnątrz).

Personalizacja poprzez kolor

Uchwyty wykonane z metalowych materiałów są w pełni możliwe do indywidualnego dostosowania i dostępne zarówno w czarnym lub białym lakierze, jak i w kolorach z palety RAL.

Dowiedz się więcej o uchwytach DELTA

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
Stac Polska
32-300, Olkusz
Kluczewska 2A
tel.: 0048 32 263 07 40
fax.: 0048 32 263 07 40