Reklama
Wyświetlenia 4108
18 września 2023

Weranda HERA – pergola tarasowa z opcjonalnym prowadzeniem ZIP

Weranda HERA – pergola tarasowa z opcjonalnym prowadzeniem ZIP
fot. SUNŻAL | Weranda HERA – pergola tarasowa z opcjonalnym prowadzeniem ZIP

Pergola tarasowa z prowadnicami o przekroju 80x80 mm to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się na każdym tarasie czy patio. Jednym z jej istotnych atutów jest opcjonalne prowadzenie tkaniny na zamek typu ZIP, dzięki czemu zwiększono odporność poszycia na podmuchy wiatru i opady deszczu.

Konstrukcja pergoli składa się z prostokątnej kasety o przekroju 185x150 mm, którą można montować bezpośrednio do ściany budynku lub do prowadnic bocznych. Prowadnice, w których przesuwa się tkanina, znajdują się z boku konstrukcji i opierają się na solidnych słupach podporowych o przekroju 80x80 mm. Pomiędzy słupami umieszczona jest również belka poprzeczna, co zapewnia dodatkową stabilność i solidność całej konstrukcji.

Pergola wykorzystuje innowacyjny system naciągu tkaniny za pomocą sprężyn spiralnych i rury w rurze. Ten zaawansowany mechanizm umożliwia płynne przesuwanie tkaniny wzdłuż prowadnic i zapewnia trwałość konstrukcji. Przeniesienie napędu odbywa się za pomocą paska zębatego, co gwarantuje płynną i cichą pracę pergoli.

Dodatkowym elementem, który można opcjonalnie dodać, jest belka o przekroju 80x80 mm pomiędzy słupem a ścianą budynku. Ponadto można wyposażyć pergolę w zintegrowane oświetlenie LED, co stworzy przyjemny i funkcjonalny klimat na tarasie o każdej porze dnia i nocy.

Pergola tarasowa z takimi cechami i opcjami to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących stylowego, trwałego i funkcjonalnego elementu wyposażenia tarasu lub patio, który pozwala cieszyć się otoczeniem przy zachowaniu komfortu i ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
SUNŻAL J.Nowak, J.Tomsia Spółka Jawna
41-205, Sosnowiec
Elżbiety i Wilhelma Schonów 3A
tel.: 32 258 20 38
fax.: 32 296 21 21