Reklama
Wyświetlenia 3729
15 września 2023

Misja specjalna D+H w Morskim Centrum Nauki

Morskie Centrum Nauki w Szczecinie

Dwanaście lat pasjonaci morskich tajemnic wyczekiwali na otwarcie Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie, i w maju 2023 roku ich cierpliwość została nagrodzona. 

To niezwykłe dzieło architektoniczne w kształcie kadłuba statku zostało udostępnione dla zwiedzających. Ten nowoczesny i innowacyjny obiekt, zlokalizowany na wyspie Łasztowni, przy samym brzegu rzeki, to prawdziwa perła Szczecina. Początkowo Morskie Centrum Nauki miało być muzeum, ale projekt ewoluował i przekształcił się w miejsce o charakterze interaktywnym, które zachwyca zarówno swoją architekturą, jak i treściami edukacyjnymi.

Budowla o tak imponujących rozmiarach i wielofunkcyjnym przeznaczeniu wymagała zaawansowanego systemu wentylacji i oddymiania. Właśnie dlatego zadanie to powierzono firmie D+H Polska, ekspertowi w dziedzinie dostarczania kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów oddymiania, wentylacji pożarowej oraz naturalnej wentylacji. Dzięki ich zaangażowaniu Morskie Centrum Nauki może zapewnić nie tylko niesamowite wrażenia wizualne, ale także bezpieczeństwo i komfort dla wszystkich odwiedzających.

» Dowiedz się więcej o inwestycji i zastosowanych systemach wentylacji i oddymiania

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
D+H Polska sp. z o.o.
51-180, Wrocław
ul. Polanowicka Północna 8
tel.: 071 3235250