Reklama
Wyświetlenia 3834
15 września 2023

FAKRO wspiera siłę kajakarskiej pasji

FAKRO wspiera siłę kajakarskiej pasji
fot. FAKRO | FAKRO wspiera siłę kajakarskiej pasji

„Siła pasji” to hasło przewodnie kampanii marketingowej FAKRO, w której swoją pasją dzieli się polska kajakarka górska, uczestniczka Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2012 i 2016 – Natalia Pacierpnik. 

Sportsmenka pokazuje swoje zamiłowanie nie tylko do sportu, ale także do natury i zdrowego stylu życia, a także „światła i zieleni”, które są wpisane w filozofię FAKRO określaną mianem GO Green. FAKRO wspiera siłę pasji nie tylko w spocie reklamowym, ale także realnie, sponsorując drużyny kajakarskie podczas zawodów i zmagań sportowych.

Sponsorowaliśmy młodych kajakarzy podczas 2. Memoriału im. Stanisława Węglarza w Szczawnicy. Niedawno odbył się Memoriał Wernerów organizowany przez nasz zaprzyjaźniony klub KS Pieniny Szczawnica, który również wsparliśmy. W sierpniu odbyły się Mistrzostw Polski Młodzików, gdzie także byliśmy jednym ze sponsorów. Sport od zawsze był ważny dla FAKRO i przejawiał się w różnych formach naszej działalności, poprzez zachęcanie pracowników do aktywności fizycznej, po wspieranie lokalnych sportowców, drużyn czy zawodów i wydarzeń sportowych – komentuje Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.

Kajakarstwo jest coraz popularniejszym sportem nie tylko wśród dorosłych, ale także wśród dzieci i młodzieży. Wykonywana przez organizm praca wzmacnia mięśnie, zwiększa dotlenienie organizmu, co z kolei wpływa na lepszą sprawność układu oddechowego, układu krążenia i serca. Oprócz tych niewątpliwych zalet, dodatkowo kształtuje logiczne myślenie, rozwija odpowiedzialność, pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Redaktor:

FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33